UFC

Anthony Smith wystąpi w walce wieczoru majowej gali UFC Fight Night – znamy rywala!

Kilka tygodni temu Anthony Smith zdradził, że zna już wszelkie szczegóły dotyczące swojego kolejnego pojedynku – dziś natomiast ujrzały one światło dzienne.

Potwierdziły się krążące od kilku tygodni medialne spekulacje o pojedynku Anthony’ego Smitha (36-17) z Johnnym Walkerem (20-7). Amerykanin i Brazylijczyk wezmą się za łby 13 maja w walce wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się w nieznanej jeszcze lokalizacji.

O zestawieniu pojedynku poinformował portal MMAFighting.com.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu wagi półciężkiej Amerykanin w zeszłym roku stoczył tylko jedną walkę, przegrywając przez techniczny nokaut z Magomedem Ankalaevem. Tym samym seria jego trzech zwycięstw dobiegła końca.

Okupujący 7. pozycję w klasyfikacji Johnny Walker wygrał dwie ostatnie potyczki, poddając Iona Cutelabę i nokautując Paula Craiga. Zostawił tym samym za sobą bardzo słaby okres, w którym przegrał aż cztery z pięciu walk.

Smith wydaje się zawodnikiem wszechstronniejszym, ale Walker będzie miał po swojej stronie przewagę fizyczności, dynamiki, siły oraz mocy w pięściach.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Anthony Smith – 2.15
Johnny Walker – 1.70

Wstępny typ

Johnny Walker

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

205 lb: Anthony Smith (36-17) vs. Johnny Walker (20-7)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button