Anthony Smith przeszedł drugą operację ręki, nie pojawi się w oktagonie w tym roku

Anthony Smith przeszedł drugą operację złamanej w walce z Alexandrem Gustafssonem ręki i do akcji w tym roku już nie powróci.

Przeszedłszy operację złamanej ręki kilka dni po zwycięskiej walce z Alexandrem Gustafssonem podczas czerwcowej gali w Sztokholmie, Anthony Smith liczył na powrót do oktagonu w styczniu przyszłego roku, ale jak zdradził w rozmowie z portalem MMAJunkie.com, jego sytuacja zdrowotna mocno się skomplikowała.

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

Półtora tygodnia temu miałem kolejną operację tej ręki.

– powiedział.

To oznacza rozpoczęcie procesu rehabilitacji od samego początku. Pierwsza operacja nie zakończyła się powodzeniem i musieli kompletnie to przerobić.

Pomimo powtórnej operacji Lwie Serce nadal liczy na to, że uda mu się powrócić do akcji w styczniu przyszłego roku.

We wcześniejszych wywiadach Amerykanin nie ukrywał, że wierzy, iż jest o jedno zwycięstwo z rywalem z czołówki – Janem Błachowiczem, Dominickiem Reyesem lub Coreyem Andersonem – od powrotu do mistrzowskiej rozgrywki.
Tak czy inaczej, wszystko wskazuje na to, że Amerykanin ostatecznie wypada z grona potencjalnych rywali dla sposobiącego się do stoczenia jeszcze jednej walki w tym roku Jana Błachowicza.

*****

Sierpem #71: Showtime Kick czy Stockton Slap?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply