Anthony Pettis z lakonicznym komentarzem po porażce z Carlosem Diego Ferreirą na UFC 246

Rozdający lata temu karty w kategorii lekkiej Anthony Pettis zabrał głos po porażce z Carlosem Diego Ferreirą podczas gali UFC 246.

Nie będzie miło wspominał sobotniej gali UFC 246 w Las Vegas Anthony Pettis. Były mistrz kategorii lekkiej przegrał bowiem przez poddanie w drugiej rundzie z Carlosem Diego Ferreirą.

Początek walki nie wyglądał w wykonaniu Amerykanina źle – dobrze unikał szarż Brazylijczyka, kontrując go szybkimi ciosami i broniąc się przed jego próbami zapaśniczymi – ale z każdą minutą walki szala przechylała się na stronę Ferreiry. W drugiej odsłonie reprezentant Kraju Kawy przewrócił – nie po raz pierwszy – Showtime’a, zachodząc mu za plecy i stamtąd zmuszając go do odklepania duszenia.

Amerykanin nie udzielał po gali wywiadów, ale na swoim profilu na Instagramie lakonicznie podsumował nieudany występ.

View this post on Instagram

The fight Game ! Congrats @diegoufctx

A post shared by Anthony Pettis (@showtimepettis) on

Sporty walki! Gratulacje, Diego Ferreira.
Dla 33-letniego Anthony’ego Pettisa porażka w sobotę była drugą z rzędu. To druga najgorsza seria w karierze Amerykanina po trzech kolejnych porażkach w latach 2015-2016. Ostatnimi czasy regularnie przeplatał natomiast zwycięstwa z porażkami.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply