Anderson Silva wyraźnym underdogiem – kursy bukmacherskie na UFC FN ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC Fight Night: Hall vs. Silva, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Fight Night: Hall vs. Silva, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

W walce wieczoru pomiędzy Uriahem Hallem i Andersonem Silvą wyraźnym bukmacherskim faworytem jest Jamajczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.40. Wiktoria Brazylijczyka jest wyceniana na 2.80.

Zapowiedź, wstępną analizę walki oraz jej wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.
W co-main evencie kursy bukmacherskie są znacznie bardziej wyrównane. Bryce Mitchell jest niewielkim faworytem w starciu z Andre Filim1.71 do 2.10.

Zapowiedź, wstępną analizę walki oraz jej wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.Największymi bukmacherskimi faworytami są natomiast Alexander Hernandez i Adrian Yanez. Kursy na ich zwycięstwo z – odpowiednio – Chrisem Gruetzemacherem i Victorem Rodriguezem wynoszą po 1.21.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC 254:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

  1. borys2016

    31 października 2020 at 02:12

    Czy była by możliwość by na lowkingu pojawiało się każde czwartkowe „koloseum”? Głównie chodzi mi o Pana analizę danego zestawienia. Nie zawsze mam możliwość obejrzenia a jest to program, który bardzo przypadł mi do gusty. Pozdrawiam.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply