BellatorRosyjskie MMA

Anatoly Tokov ciężkimi uderzeniami z góry nokautuje w debiucie w Bellatorze – video

Jeden z najlepszych rosyjskich średnich Anatoly Tokov rozpoczął przygodę z drugą organizacją świata od zwycięstwa z Francisco France.

Debiutujący pod banderą Bellatora reprezentant Fedor Team Anatoly Tokov (25-3) nie miał łatwego zadania w San Jose, mierząc się ze specjalistą od walki w parterze Fransisco France (13-5), ale ostatecznie rozstrzygnął walkę przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Brazylijczyk już w jednej z pierwszych akcji poszukał obalenia, ale bez powodzenia – przewrócił go za to Rosjanin, próbując następnie kontrolować i obijać go z góry. Wkrótce jednak wpadł w bardzo ciasną balachę z pleców, ale zademonstrował spore opanowanie i zwierzęcą siłę, nie dając sobie wyrwać ręki. France przeszedł do trójkąta, ale i z tej opresji Rosjanin zdołał się uwolnić.

Pomny doświadczeń, w drugiej rundzie utrzymywał pojedynek na nogach, kilkoma soczystymi ciosami w kontrze trafiając szarżującego i dążącego do skrócenia dystansu rywala. W końcu Brazylijczyk dopiął swego i przeniósł walkę do parteru, ale wylądował na plecach z Tokovem w półgardzie. Rosjanin próbował wstawać, ale France nie pozwolił mu na to, co okazało się gwoździem do jego trumny. Tokov bowiem – jak przystało na podopiecznego zawodnika z najlepszym ground and pound w historii MMA – rozpuścił ręce, naruszając, a następnie ubijając z góry rywala i w ten sposób notując pierwsze zwycięstwo w organizacji Scotta Cokera.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button