UFC

Ali Bagautinov i Zach Makovsky poza UFC

Ali Bagautinov i Zach Makovsky najprawdopodobniej nie będą kontynuować swoich karier pod banderą UFC.

Przygoda z UFC dwóch mocnych zawodników kategorii muszej – Aliego Bagautinova (15-6) i Zacha Makovsky’ego (16-8) – najwyraźniej dobiegła końca.

Jak informuje portal MMAJunkie.com, obu zawodnikom skończyły się kontrakty i UFC nie jest obecnie zainteresowane ich przedłużeniem.
31-letni Rosjanin wygrał pierwsze trzy walki pod banderą UFC, torując sobie drogę do starcia o złoto, w którym jednak uległ Demetriousowi Johnsonowi, wpadając przy okazji na dopingu. Po powrocie przegrał z Josephem Benavidezem, wypunktował Geane Herrerę i ostatnio znów przegrał, tym razem z Kyojim Horiguchim.

O swoje dalsze losy Bagautinov raczej nie musi się martwić, bo wśród rosyjskich organizacji chętnych na jego usługi – o ile nie zdecyduje się przejść na emeryturę, o czym niedawno przebąkiwał, sposobiąc się do roli polityka – nie zabraknie.

Z kolei 33-letni Amerykanin przegrał trzy ostatnie pojedynki, będąc zmuszonym uznać wyższość Johna Dodsona, Josepha Benavideza i Dustina Ortiza.

Makovsky przez wiele lat wojował pod banderą Bellatora i niewykluczone, że ponownie obierze ten kierunek – jeśli pojawi się oferta.

*****

Alexander Gustafsson gotowy do powrotu, ale chce konkretnego rywala

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button