UFC

Alexander Gustafsson komentuje ręcznikowe oszustwo Daniela Cormiera przed UFC 210

Alexander Gustafsson skomentował oszustwo, jakiego Daniel Cormier dopuścił się na ważeniu przed galą UFC 210.

Gdy Daniel Cormier w akcie desperacji postanowił przed galą UFC 210 posłużyć się oszustwem, chwytając się ręcznika i w ten sposób wypełniając limit wagowy na mistrzowską walkę z Anthonym Johnsonem, od razu spadła na niego lawina krytyki.

Sam zawodnik nieporadnie tłumaczył, że przytrzymywał ręcznik, aby zasłonić swoje klejnoty, a Rumble z rozbrajającym wyrazem na twarzy przekonywał, że nie wie, o czym mowa – dopiero po przegranej walce zdecydował się złożyć oficjalny protest, by następnie tłumaczyć, że nie chodzi o porażkę, ale o samo ważenie.

Suchej nitki na DC nie zostawił natomiast Jon Jones, który stwierdził, że była to jedna z najbrudniejszych zagrywek, jakie kiedykolwiek widział w MMA.
Jak natomiast na towel-gate zapatruje się inny rywal Daniela Cormiera, Alexander Gustafsson?

Nie mam pojęcia, co wtedy zrobił.

– powiedział, śmiejąc się, Mauler w rozmowie z Champions.co.

Nie mam pojęcia. Nie wiem, co powiedzieć. Mogę jedynie powiedzieć, że DC jest profesjonalistą i mistrzem świata nie przez przypadek. To dobry gość, który pokonywał najlepszych gości w dywizji. Bez względu na wszystko, wyraźnie wygrał i skończył tamtą walkę. Nie mam zdania na temat tego, co zrobił czy czego nie zrobił z ręcznikiem.

Mauler wróci do akcji 28 maja w Sztokholmie, gdzie w walce wieczoru skrzyżuje rękawice z Gloverem Teixeirą.

*****

Jorge Masvidal: „Nie jestem jakąś pie*doloną dziwką mediów społecznościowych”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button