Aleksandar Rakic vs. Thiago Santos dodane do marcowej gali UFC

Bardzo ważne dla układu sił w czołówce kategorii półciężkiej starcie pomiędzy Aleksandarem Rakiciem i Thiago Santosem odbędzie się podczas marcowej gali UFC.

Nie zasypia gruszek w popiele Thiago Santos (21-8). Wedle nieoficjalnych doniesień ESPN.com, Brazylijczyk powróci do oktagonu 6 marca, mierząc się z Aleksandarem Rakiciem (13-2) w ramach gali UFC Fight Night.

Nie wiadomo póki co, gdzie odbędzie się wydarzenie, ale wiadomo, że pojedynek został zakontraktowany na trzy rundy – nie będzie zatem walką wieczoru.

Brazylijczyk po raz ostatni gościł w oktagonie ledwie tydzień temu. Powróciwszy po 15 miesiącach przerwy i okupionej ciężkimi kontuzjami kolan porażce w mistrzowskiej walce z Jonem Jonesem, Marreta przegrał w sobotę przez poddanie z Gloverem Teixeirą – choć dwukrotnie był bliski skończenia krajana ciosami.
Aleksandar Rakic rozpoczął przygodę z UFC od czterech zwycięstw, ale w grudniu ubiegłego roku po bardzo wyrównanej walce przegrał niejednogłośnie z Volkanem Oezdemirem. Niepowodzenie to powetował sobie w sierpniu tego roku, na pełnym dystansie dominując Anthony’ego Smitha.

Brazylijczyk będzie bardzo groźny w stójce, ale wydaje się, że dobrze pracujący na nogach i dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi austriacki Serb wcale nie będzie tam bezradny. Największe zagrożenie Santosowi może jednak grozić ze strony zapasów Rakicia. Nie ulega bowiem wątpliwości, że w parterze to Aleksandar powinien rozdawać karty.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Aleksandar Rakic – 1.55
Thiago Santos – 2.45

Wstępny typ:

Aleksandar Rakic

Rozpiska UFC FN

205 lbs: Thiago Santos (21-8) vs. Aleksandar Rakic (13-2)
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply