Polskie MMA

Albert Odzimkowski vs. Fernando Gonzalez na Wieczorze Walk R8

Rywalem Alberta Odzimkowskiego podczas czerwcowej gali Wieczór Walk R8 w Krakowie będzie Fernando Gonzalez.

Poznaliśmy nazwisko rywala, z którym Albert Odzimkowski (10-3) skrzyżuje rękawice 10 czerwca podczas gali Wieczór Walk R8 w Krakowie. Złoty stanie naprzeciwko Szweda Fernando Gonzaleza (7-1).

25-latek ze Szwecji bije się zawodowo od 2011 roku. Z siedmiu zwycięstw w karierze pięć odniósł przez poddania. Jedynej porażki – przez niejednogłośną decyzję – doznał w 2013 roku, ustępując na gali Cage Warriors Ryanowi Roddy’emu. Obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw. Ostatni pojedynek stoczył w październiku zeszłego roku, wypunktowując Sebastiana Reimitza podczas niemieckiej gali We Love MMA 24.

Poniżej natomiast przedostatnia walka Gonzaleza – zwycięstwo z Argentyńczykiem Roberto Pastuchem podczas Superior Challenge 11 z listopada 2014.
Przygotowujący się do walki u Grega Jacksona i Mike’a Winkeljohna w Albuquerque Odzimkowski ostatnie pięć pojedynków stoczył dla Fight Exclusive Night, obronną ręką wychodząc z trzech z nich. Obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw – z Mateuszem Strzelczykiem i Oskarem Somerfeldem.

*****

UFC 211 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button