UFC

„Akceptuję tę prośbę z otwartymi ramionami” – zawodnik z Top 5 wagi średniej gotowy na walkę z Sharabutdinem Magomedovem!

Do walki z Sharabutdinem Magomedovem garnął się Michał Oleksiejczuk, ale okazuje się, że Dagestańczyk może otrzymać jeszcze mocniejszego na papierze rywala.
Podpisawszy kontrakt z UFC w zeszłym roku Sharabutdin Magomedov zadebiutował pod sztandarem amerykańskiego giganta przy okazji październikowej gali UFC 294 w Abu Zabi.

W starciu otwierającym wydarzenie 29-latek nie zachwycił pod kątem zapaśniczym, ale pewnie pokonał na punkty zaprawionego w bojach Bruno Silvę, szlifując swój nieskazitelny bilans do 12-0.
Po zwycięstwie Dagestańczyk wyraził nadzieję, iż w kolejnym pojedynku otrzyma rywala z czołówki kategorii średniej. Wygląda na to, że jego życzenie może zostać spełnione. Pełną gotowość do pojedynku z jednookim Piratem wyraził bowiem sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu były pretendent do złota Marvin Vettori.

– Pirat znów pytał o walkę ze mną – napisał Włoch. – Mogę tylko powiedzieć, że akceptuję tę prośbę z otwartymi ramionami. Uważaj, czego chcesz, bo może się to spełnić.

Marvin Vettori jest starszy od Dagestańczyka tylko o rok, ale posiada znacznie bogatsze doświadczenie. Pod sztandarem UFC wojuje bowiem od 2016 roku. Jego bilans w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi 9-5-1. W tym roku stoczył dwa pojedynki, w marcu pokonując jednogłośnie Romana Dolidze i w czerwcu ulegając w ten sam sposób Jaredowi Cannonierowi.

Czy rzeczywiście matchmakerzy UFC zestawią obu zawodników? Mając na uwadze historię Abusa Magomedova, nie sposób tego wykluczyć. Wydaje się, że idealnie pod włosko-rosyjskie zestawienie nadawałaby się marcowa gala UFC Fight Night w Arabii Saudyjskiej.

This poll has ended (since 22 days).

Marvin Vettori vs. Sharabutdin Magomedov - kto wygrałby?

Marvin Vettori
84.15%
Sharabutdin Magomedov
15.85%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button