Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Adrian Zieliński vs. Islam Makoev walką wieczoru gali ACB 46

W walce wieczoru gali Absolute Championship Berkut 46, która odbędzie się we wrześniu w Olsztynie Adrian Zieliński pójdzie w tany z Islamem Makoevem.

Czeczeńska organizacja Absolute Championship Berkut 24 września zorganizuje trzecią galę w Polsce. W Olsztynie na Hali Urania odbędzie się ACB 46 – Young Eagles.

W wydarzeniu nie zabraknie rzecz jasna polskich zawodników. Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy Adrianem Zielińskim (16-4) i Rosjaninem Islamem Makoevem (7-1-1).

Reprezentant Berkutu Arrachionu Olsztyn stoczył jak dotychczas pod banderą ACB trzy walki, przegrywając tylko w debiucie z mocnym Andreiem Koshkinem. W swojej drugiej walce wypunktował Ustarmagomeda Gadjidaudova, a ostatnio, na majowej gali ACB 35 poddał Rasula Edieva.

Specjalizujący się w walce na chwyty Makoev również bił się na galach ACB trzykrotnie, zwyciężając dwa razy. Ostatnio widziany był w akcji w grudniu ubiegłego roku, na gali ACB 27 poddając Baza Mohammada Mubariza. Poniżej ta walka.

https://www.youtube.com/watch?v=nCieEezo1j4

W Olsztynie pod sztandarem ACB zadebiutuje też rozpędzony czterema wiktoriami z rzędu – w tym trzema ostatnimi przez pierwszorundowe nokauty – Łukasz Rajewski (6-2), który stanie naprzeciwko niepokonanego w dotychczasowych dwóch walkach dla czeczeńskiej organizacji Rasula Yakhaeva (10-3).

Na ACB 46 rękawice skrzyżują też będący dopiero na początku sportowej kariery Marcin Jabłoński (3-1) z Berkutu Arrachionu Olsztyn i Armen Stepanyan (3-1) z WCA Fight Team.

Ponadto w Olsztynie obejrzymy też będącego na fali czterech kolejnych wiktorii i mającego za sobą udany debiut w ACB Sylwestra Borysa (9-2), ale nie znamy jeszcze nazwiska jego rywala.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button