Babilon MMAPolskie MMA

Adrian Błeszyński znokautował Filipa Tomczaka na gali Babilon MMA 41!

W starciu wieńczącym galę Babilon MMA 41 kapitalnie usposobiony Adrian Błeszyński znokautował Filipa Tomczaka.
W walce wieczoru gali Babilon MMA 41, na szali której znalazł się tymczasowy pas mistrzowski wagi średniej, Adrian Błeszyński (11-6-1) pokonał Filipa Tomczaka (10-5-1) przez techniczny nokaut w rundzie drugiej.
Już po 30 sekundach walki Adrian posłał Filipa na deski krótką kombinacją prawego z lewym z odwrotnej pozycji. Tomczak szybko jednak wrócił na nogi. W pięściarskiej głównie szermierce Ares, lekko pracujący na nogach i chętnie mieszający ustawienie, był nieco skuteczniejszy.

Do czasu jednak, bo po dwóch minutach walki Tomczak zagnał Błeszyńskiego na siatkę, gdzie na moment posłał go na deski ciosami prostymi. Adrian szybko zerwał się na nogi. Obaj zawodnicy nie oszczędzali nawzajem swoich dołów.

Błeszyński był aktywniejszy, skuteczniejszy. Atakował chętnie krótkimi kombinacjami, przygotowując sobie rywala pod mocne sierpowe. Tomczak pozostawał jednak w grze, nieźle pracując gardą. Był jednak zepchnięty do głębokiej defensywy.

Adrian lepiej wszedł w rundę drugą. Był szybszy, aktywniejszy, przeplatał ciosy na głowę z tymi na korpus. Błeszyński dobrze pracował lewymi prostymi, przygotowując sobie nimi mocniejsze uderzenia. Tomczak pozostawał jednak w grze, tu i ówdzie rozpuszczając ręce. W szermierce na pięści ustępował jednak Błeszyńskiemu, wobec czego poszukał obalenia – bez powodzenia.Zerwawszy klincz, Ares ściął Tomczaka soczystym prawym krzyżowym, następnie rzucając się na naruszonego rywala. Zasypał go gradem uderzeń z góry, zmuszając sędziego do przerwania zawodów.

Adrian Błeszyński sięgnął tym samym po tymczasowy pas wagi średniej. Ten prawowity należy do Piotra Wawrzyniaka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button