Adam W. w grupie dziesięciu fanatyków Ruchu Chorzów zatrzymanych przez CBŚP

Wedle dzisiejszych doniesień, Adam W. znalazł się w grupie dziesięciu fanatyków Ruchu Chorzów zatrzymanych wczoraj przez CBŚP.

Wygląda na to, że kariera sportowa zawodnika wagi ciężkiej UFC Adama W. właśnie mocno się skomplikowała. Co prawda do doniesień autorstwa Gazety Wyborczej – bez względu na tematykę – podchodzić zawsze należy z pewnym dystansem, ale jeśli nie myli się katowicki jej oddział, to Siwy znalazł się w grupie dziesięciu fanatyków Ruchu Chorzów, którzy zostali wczoraj zatrzymani przez Centralne Biuro Śledcze Policji w Chorzowie, Piekarach, Rudzie Śląskiej i innych miastach.
Należący do grupy Psycho Fans chorzowskiego Ruchu zatrzymani usłyszeli zarzuty m. in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, handlu narkotykami i rozbojów.

Od dawna nie jest żadnym sekretem, że Siwy jest oddanym kibicem – delikatnie rzecz ujmując – chorzowskiego Ruchu. W październiku 2017 roku z tego powodu – a konkretnie z uwagi na wygrażających mu przed ceremonią ważenia fanatyków Lechii Gdańsk – jego walka z Anthonym Hamiltonem została odwołana.

Siwy stoczył pod sztandarem UFC trzy walki, dwie pierwsze kończąc z tarczą – wypunktował Anthony’ego Hamiltona i poddał omoplatą Arjana Bhullara – ostatnią przegrywając na kartach sędziowskich z Marcosem Rogerio de Limą.

Aktualizacja:

Polska Policja potwierdza doniesienia GW.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    30 stycznia 2019 at 20:34

    „z pewnym dystansem” – delikatnie napisane 👍😂
    PS. Ciekawe co Siwy naodpier…, a może zakończy się tak jak sprawa Materli. Kto wie.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply