BellatorPolskie MMA

Adam Maciejewski podpisał kontrakt z Bellatorem

Adam Maciejewski zrealizował jeden ze swoich sportowych celów – podpisał kontrakt z drugą siłą na świecie, Bellatorem.

Mieszkający w Stanach Zjednoczonych polski ciężki Adam Maciejewski (13-6-1) podpisał kontrakt z organizacją Bellator. Popularny Maja poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku.

Po 22 latach ciężkiego treningu,wyrzeczeń i poświeceń moje największe marzenie wreszcie się spełniło. Związałem się z jedną z największych organizacji świata BELLATOR. Mój debiut odbędzie się w Chicago, 31 marca w hali Allstate Arena. Na dzień dzisiejszy mój przeciwnik nie jest jeszcze znany.Wszystkich serdecznie zapraszam,na pewno nie zawiodę i udowodnię, że moja ostatnia walka to był tylko wypadek przy pracy. Pozdrawiam wszystkich sympatyków MMA:-)
36-letni zawodnik ostatnio widziany był w akcji w lipcu 2015 roku – przegrał wówczas na gali Fight Nights w Soczi z mocnym Rosjaninem Vitaly’em Minakovem w ledwie dwadzieścia sekund. Wcześniej natomiast mógł się pochwalić serią siedmiu kolejnych wiktorii.

Gala, o której wspomina Maja, to Bellator 175 z Muhammadem Lawalem i Quintonem Jacksonem w rolach głównych. Odbędzie się w Rosemont. Nazwisko rywala dla Maciejewskiego nie jest póki co znane. Wśród potencjalnych przeciwników kategorii ciężkiej Bellatora znajdziemy między innymi Cheicka Kongo, Matta Mitrione, Oliego Thompsona, Javy Ayalę, Tony’ego Johnsona, Joey’a Beltrana czy Dana Charlesa.

*****

Roman Szymański, Kamil Szymuszowski, Łukasz Bieńkowski i inni w karcie walk KSW 38 – Live in Studio

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button