Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatFENPolskie MMARosyjskie MMA

ACA i FEN odwołują/przekładają najbliższe gale

Organizacje ACA oraz FEN poinformowały o zmianach w swoich najbliższych galach podyktowanych obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa.

Kolejne organizacje MMA zmuszone były odwołać swoje gale w związku z pandemią koronawirusa. O zmianach w harmonogramie poinformowały Absolute Championship Berkut oraz Fight Exclusive Night.

Gala ACA 106, która miała odbyć się 27 marca w Petersburgu, została przełożona na 21 sierpnia. Gala ACA 107, pierwotnie zaplanowana w Moskwie na 3 kwietnia, została przełożona na 24 lipca.

Póki co nie wiadomo natomiast, kiedy odbędzie się warszawska gala ACA 108, miała odbyć się w stolicy Polski 24 kwietnia.

Z kolei gala FEN 28, którą 28 marca w Lublinie miały uświetnić dwie walki mistrzowskie – o pasy kategorii piórkowej i ciężkiej – została odwołana i przesunięta na nieokreślony jeszcze termin.

Fani, którzy zakupili wejściówki, otrzymają zwrot kosztów.

Pandemia koronawirusa doprowadziła też do odwołania innych gal nad Wisłą. Swoje wydarzenia odwołały między innymi organizacje KSW, Babilon MMA czy Slugfest. Na świecie również niemal wszystkie najbliższe gale zostały odwołane – w tym gale UFC czy Bellatora.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Przez dwa tygodnie byłem bardzo chory z grypą i gorączką” – sparingpartner Khabiba twierdzi, że miał koronawirusa

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button