Abdul-Kerim Edilov rozbija i ubija Bojana Mihajlovica – video

Należący do świty czeczeńskiego przywódcy Ramzana Kadyrowa Abdul-Kerim Edilov w świetnym stylu rozpoczął swoją przygodę z UFC, nokautując Bojana Mihajlovica.

Abdul-Kerim Edilov (16-4) w swoim debiucie w oktagonie zdeklasował i ubił w drugiej rundzie Bojana Mihajlovica (10-5) podczas gali UFC Fight Night 115 w Rotterdamie.

Czeczen przez pierwsze dwie minuty obijał Serba w stójce – walcząc z obu pozycji. Atakował niskimi kopnięciami, kopnięciami na kolano, lowkingami, kombinacjami pięściarskimi i kolanami w klinczu. Ostatnie trzy minuty otwierającej rundy spędził na górze, obaliwszy wcześniej rywala – tam okrutnie porozbijał go z gardy ciosami i łokciami. Serb zdołał jednak przetrwać do drugiej odsłony.

Od początku drugiej rundy Mihajlovic czaił się na jakąś bombę z góry, ale nigdy ona nie nadeszła, bo Czeczen szybko ponownie położył go na plecach, rozpoczynając terror z góry. W końcu tak porozbijał bezradnego z pleców rywala, że sędziemu nie pozostało nic innego, jak przerwać tę jednostronną rzeźnię.