UFC

„A jeśli Khabib ma koronawirusa?” – Joe Rogan wyklucza komentowanie gali UFC 249

Komentator Joe Rogan opowiedział o organizacji gali UFC 249, wykluczając swój w niej udział.

Podczas gdy za kulisami Dana White toczy administracyjno-logistyczno-finansowe boje, aby zorganizować galę UFC 249 z Khabibem Nurmagomedovem i Tonym Fergusonem w rolach głównych, głos w temacie zabrał zdecydowanie najpopularniejszy komentator Joe Rogan.

– UFC mówi o zrobieniu tej gali 18 kwietnia – powiedział w Joe Rogan Experience (za MMAFighting.com). – Nie wiem, jak zamierzają to zrobić. Nie wiem, czy będą w stanie zrobić to w Stanach Zjednoczonych. Mówią, żeby zrobić to przy udziale mniej niż dziesięciu osób. Po prostu sama arena walki.

– Domyślam się, że ktoś to będzie komentował, ale na pewno nie będę to ja. Spróbują to odpalić w jakimś pustym miejscu. I spróbują zrobić to 18 kwietnia.
Rogan nie ma wątpliwości, że gala UFC 249 – o ile uda się ją zorganizować – będzie przypominać tę ostatnią z Brasilii, choć prawdopodobnie liczba osób zaangażowanych w jej obsługę na miejscu jeszcze spadnie. Nie wyklucza, że wszystko odbędzie się w jakimś niewielkim studio filmowym.

– Zrobiliśmy tak przy okazji Fight for the Troops – przypomniał Rogan. – Gdy robiliśmy gale w ten sposób, po prostu korzystali z hangaru na lotnisku. Na miejscu byli żołnierze. Tylko żołnierze i dostawiony na środku hangaru oktagon. Mocne wrażenia. Zupełnie inne. Kompletna różnica. Inny rodzaj widowiska. Ale byli w stanie to zrobić. W studio albo w jakimś magazynie. UFC może to zrobić. Ustawić oświetlenie, srogie połączenie z internetem i jedziemy. Potem ładują to i oglądamy sobie stąd.– Na pewno mogliby to więc zorganizować. UFC ma możliwości, żeby to zrobić. Rzecz w tym, jak upewnią się, że nikt nie ma koronawirusa? Trzeba będzie testować wszystkich. A jeśli ktoś będzie miał, pozwolisz mu walczyć? A co jeśli ktoś będzie to miał, ale będzie jak Idris Elba – czyli nie będzie miał symptomów, ale będzie zakażony? A co jeśli Khabib ma koronawirusa? Albo co jeśli Tony ma? Khabib będzie w ogóle z nim walczył?

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button