Bukmacher MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

200 PLN za zwycięstwo Phila De Friesa na KSW 84! Nowa promocja od Fortuny!

FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy, którzy stawiają na Phila De Friesa podczas sobotniej gali KSW 84 w Gdyni.

Z okazji sobotniej gali KSW 84 nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w której za zwycięstwo Phila De Friesa z Szymonem Bajorem można otrzymać 200 PLN!
Jak to zrobić? Po zarejestrowaniu się (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie 30 PLN i postawieniu co najmniej 2 PLN na zwycięstwo Brytyjczyka gracze – w przypadku jego wiktorii – otrzymają dodatkowo 200 PLN w charakterze punktów lojalnościowych.

Jak nowi gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • Od dnia 12.07.2023 do 15.07.2023 do momentu rozpoczęcia walki Phil De Fries vs. Szymon Bajor zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel zgody na komunikację
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Phila De Friesa z oferty przedmeczowej (numer zakładu: 7069, typ „1”) za co najmniej 2 PLN (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN
  • Za środki bonusowe (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych) możesz zagrać dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego, a wygrana zostanie wypłacona na konto depozytowe.

Szczegóły – tutaj.

Przypominamy ponadto, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button