Ronda Rousey: „Powrót nie tylko do walki, ale do zwyciężania, był moim jedynym celem”


Ronda Rousey zabrała głos po druzgoczącej klęsce z Amandą Nunes na gali UFC 207 w Las Vegas.

Podobnie jak przed galą UFC 207, tak i po niej Ronda Rousey nie była dostępna dla mediów. Nie udzieliła żadnego wywiadu, nie pojawiła się na konferencji prasowej. W końcu zabrała jednak głos, przesyłając krótkie oświadczenie dla ESPN.

Chcę powiedzieć ‚dziękuję” wszystkim fanom, którzy byli ze mną nie tylko w największych momentach, ale też w najtrudniejszych. Słowa nie potrafią wyrazić, jak wiele znaczą dla mnie wasza miłość i wsparcie.

Powrót nie tylko do walki, ale do zwyciężania było moim jedynym celem w zeszłym toku. Czasami jednak – nawet gdy się przygotowujesz i dajesz z siebie wszystko, co masz, chcąc czegoś bardzo mocno – nie wychodzi tak, jak planowałeś. Jestem dumna, gdy widzę, jak daleko zaszła dywizja kobiet w UFC i przekazuję wyrazy uznania wszystkim kobietom, które stały się tego częścią, także Amandzie.

Potrzebuję nieco czasu, aby pomyśleć nad swoją przyszłością. Dziękuję za zrozumienie i za to, że we mnie wierzycie.

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w 2016 roku Amerykanka została rozbita w pył przez mistrzynię Amandę Nunes w ledwie 48 sekund. Była to jej druga klęska z rzędu po tym, jak przed rokiem podobny los zafundowała jej Holly Holm.
Jeszcze przed galą Rousey w nielicznych wywiadach nie ukrywała, że starcie z Brazylijką będzie jednym z jej ostatnich, zaznaczając jednak, że nie ostatnim. Zapytany o to, czy Rousey pojawi się jeszcze w oktagonie, sternik UFC Dana White nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

*****

UFC 207 – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


2 odpowiedzi na „Ronda Rousey: „Powrót nie tylko do walki, ale do zwyciężania, był moim jedynym celem”

    


  1. […] ponownie zaszyła się gdzieś w domku w lesie u boku Travisa Browne’a, publikując jedynie lapidarne oświadczenie dla zaprzyjaźnionego dziennikarza z […]

  2. 


  3. […] Po sromotnej klęsce na gali UFC 207 w starciu z Amandą Nunes Ronda Rousey ponownie zapadła się pod ziemię, publikując jedynie króciutkie oświadczenie, z którego i tak niewiele wynikało. […]


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!