Fernando Rodrigues Jr. vs. Marcin Różalski na KSW 39


W swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii ciężkiej Fernando Rodrigues Junior skrzyżuje rękawice z Marcinem Różalskim na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym.

Pierwszą oficjalnie ogłoszoną walką gali KSW 39 na PGE Narodowym w Warszawie jest pojedynek o pas mistrzowski kategorii ciężkiej pomiędzy Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem Juniorem (11-2) i Marcinem Różalskim (6-4).

29-letni Santo Forte wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków, a obecnie znajduje się na fali dwóch wiktorii. W październiku na gali EURO FC 1 ubił Yosefa Aliego Mohammada, a dwa miesiące później w swoim debiucie pod banderą polskiego giganta na gali KSW 37 ten sam los zafundował Karolowi Bedorfowi, odbierając mu pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

38-letni Różalski był natomiast widziany ostatnio w klatce w maju zeszłego roku na gali KSW 35, poddając Mariusza Pudzianowskiego. Przerwał w ten sposób serię dwóch porażek, które fundowali mu James McSweeney i Peter Graham.
Obaj zawodnicy preferują walkę na nogach, ale to Fernando Junior bije zdecydowanie mocniej. Jednak korzysta przede wszystkich z ataków pięściami, podczas gdy Polak chętniej odwołuje się do kopnięć. Trudno jednak nie faworyzować młodszego o 9 lat, silniejszego i na pewno mniej zniszczonego przez kontuzje Brazylijczyka – nawet pomimo tego, że jego furiackie ataki często powodują, że jest kompletnie odsłonięty i narażony na kontry.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Fernando Rodrigues Jr. – 1.50
Marcin Różalski – 2.50

Rozpiska KSW 39

84 kg.: Mamed Khalidov (32-4-2) vs. TBA – o pas kategorii średniej
120 kg.: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. TBA
120 kg.: Fernando Rodrigues Jr. (11-2) vs. Marcin Różalski (6-4) – o pas kategorii ciężkiej
84 kg.: Damian Janikowski (0-0) vs. TBA

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


22 odpowiedzi na „Fernando Rodrigues Jr. vs. Marcin Różalski na KSW 39

  


 1. […] vs. TBA – o pas kategorii średniej 120 kg.: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. TBA 120 kg.: Fernando Rodrigues Jr. (11-2) vs. Marcin Różalski (6-4) – o pas kategorii ciężkiej 66 kg.: Marcin Wrzosek (12-3) vs. TBA 84 kg.: Damian Janikowski […]


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!  


 1. To jest śmiech na sali. Mirek miał co do nich rację.


 2. 


 3. co XD

   

  Marcin Różalski mistrz KSW. To by była piękne podsumowanie ich matchmakingowej kwintesencji. 


 4. 


 5. Szkoda, że nie z Tymkiem.


 6. 


 7. Jak dla mnie b.dobre zestawienie. Powinna być fajna bitka. Problem pojawi się, jak Różal wygra :D


 8. 


 9. Fajne starcie, szczególnie marketingowo

 10. 


 11. Zaktualizowane. Starcie żenujące, jeśli Kita był dostępny i nie chciał Bóg wie czego za walkę - w co wątpię, bo ma kontrakt.

  Marketingowo oczywiście super, bo Fernando sam się o to prosił, wspominając Pana swojego Jezusa Chrystusa. Będzie walka dobra ze złem, Różal może przyjdzie na ważenie z Biblią, żeby ją potargać przed Brazylijczykiem? Ależ byłaby zadyma, ależ skandal, ależ PPV!

 12. 


 13. A czemu kita miałby o pas walczyć? On pokonał Wlodarka, a Rozal Pudziana
  Sportowo podobny poziom, ale Rozal ma o wiele więcej fanów więc logiczne, że to on dostanie walkę

 14. 


 15. A czemu kita miałby o pas walczyć? On pokonał Wlodarka, a Rozal Pudziana
  Sportowo podobny poziom, ale Rozal ma o wiele więcej fanów więc logiczne, że to on dostanie walkę


  Różal pokonał Pudziana, który pokonał... Podczas gdy przegrał dwie wcześniejsze walki. Kita przegrał tylko z (byłym) mistrzem, potem pokonał Włodarka.

  Że marketingowo lepszy Różal? Sherlocku Ty!

 16. 


 17. Czyli kita miał już swoją szansę i jej nie wykorzystał, teraz czas na innych, bardziej zasłużonych dla KSW

 18. 


 19. Jeden aspekt pozytywny to w dobie napinek i sztucznych kozaków mam nadzieje że Różal wedle swych zasad i charakteru pójdzie w bitkę i będzie się napierdalał z tym kafarem,a z tym że freak fight  bardziej niż sport,no to chyba KSW,mówi samo za siebie :D 


 20. 


 21. Jeden aspekt pozytywny to w dobie napinek i sztucznych kozaków mam nadzieje że Różal wedle swych zasad i charakteru pójdzie w bitkę i będzie się napierdalał z tym kafarem,a z tym że freak fight  bardziej niż sport,no to chyba KSW,mówi samo za siebie :D


  Różal nie jest godny zaufania w swojej postawie - sam obalał Overeema, a potem psioczył, że obalał go Sweeney.

 22. 


 23. Rozal po każdej przegranej ma wymówki, tu też coś znajdzie

 24. 


 25. Różal nie jest godny zaufania w swojej postawie - sam obalał Overeema, a potem psioczył, że obalał go Sweeney.

   

  Jak obala stary dobry Różal ,  to jest pełnoprawnym zawodnikiem mma, rozwija się, he he, z fartem mordo.

  A jak obala rywal  to jest balasem kurwa ,pizdą bez honoru.

   

  Innymi słowy: przegraliśmy mecz, bo nas było tylko 11, a rywali aż 11.


 26. 


 27. Różal nie jest godny zaufania w swojej postawie - sam obalał Overeema, a potem psioczył, że obalał go Sweeney.

  No cokolwiek by nie było to mam nadzieje że przynajmniej będzie aktywny,żeby nie było powtórki z Karola że dostanie parę bomb i się złamie i praktycznie odda walkę. A jak się zesra to będzie pizdą i balasem wtedy :D 


 28. 


 29. No cokolwiek by nie było to mam nadzieje że przynajmniej będzie aktywny,żeby nie było powtórki z Karola że dostanie parę bomb i się złamie i praktycznie odda walkę. A jak się zesra to będzie pizdą i balasem wtedy :D

  Też jestem ciekawy jak Różal się zachowa gdy dostanie takie mocne bomby... ale zawsze znajdzie się mimo wszystko wymówka:
  1. Rozjebane kolano
  2. Bolą mnie jaja
  3. Nie mogę się w nocy odlać
  4. Wszystko mnie kurwa boli

 30. 


 31. Różal przynajmniej nie przegrał przez high kicka na dzwon :D 


 32. 


 33. Różal przynajmniej nie przegrał przez high kicka na dzwon :D

  Świetny argument. A Kita nie przegrał przez kontuzję kolana w 2 rundzie - i o czym to ma niby świadczyć? O jego poziomie?

  Tak w ogóle to jestem od nich znacznie lepszy, nie tylko nie przegrałem przez haja, ja nigdy nie przegrałem! Myślisz, że mam szansę załapać się na Narodowy?


 34. 


 35. Fajne, że KSW jest w końcu na tyle mocne, że walkę o pas dostaje zawodnik z ugruntowaną pozycją w organizacji, a nie ktoś ściągnięty naprzeciwko mistrza.


 36. 


 37. Świetny argument. A Kita nie przegrał przez kontuzję kolana w 2 rundzie - i o czym to ma niby świadczyć? O jego poziomie?

  Po prostu nie jestem fanem oglądania kogoś w walce o pas, co dopiero został KTFO. Niech wygra ze 3 walki aby nie było to aż tak świeże.  Niby Różal też dopiero co został zaduszony ale z dwojga złego... ;) 
   

  Tak w ogóle to jestem od nich znacznie lepszy, nie tylko nie przegrałem przez haja, ja nigdy nie przegrałem! Myślisz, że mam szansę załapać się na Narodowy?

  Skoro Waluś mógł wygrać amatorski puchar KSW to zdecydowanie z takim rekordem możesz próbować. https://www.youtube....h?v=tvbyY7oMT2E


 38. 


 39. Za polakiem

 40. 


 41. Fajne, że KSW jest w końcu na tyle mocne, że walkę o pas dostaje zawodnik z ugruntowaną pozycją w organizacji, a nie ktoś ściągnięty naprzeciwko mistrza.

  I to jest trafiające w sedno spostrzeżenie!