Bez kategoriiPolskie MMA

„Zwykła pała bez zasad, honoru, godności” – Artur Gwóźdź i Mirosław Okniński w ostrych tanach medialnych

Medialny konflikt Artura Gwoździa z Mirosławem Okniński uległ właśnie mocnej eskalacji.
Mirosław Okniński i Artur Gwóźdź od dawna sympatią do siebie nie pałali, ale ich konflikt wszedł właśnie na nowy, znacznie bardziej rubaszny poziom.

Wszystko zaczęło się jakby przez przypadek. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów kilka dni temu skrytykował wypowiedzi Jana Błachowicza na temat niedawnej scysji Jorge Masvidala z Colbym Covingtonem, zdecydowanie ze słowami byłego polskiego mistrza UFC się nie zgadzając.
Do jego wpisu krytycznie odniósł się inny trener, Łukasz Zaborowski.

Zawtórował mu właśnie Artur Gwóźdź, krótko acz dosadnie podsumowując Mirosława Oknińskiego.

– To zwykła pała bez zasad, honoru i godności… – napisał na Twitterze.

Słów tych warszawski trener nie pozostawił bez odpowiedzi. W niedzielę opublikował w mediach społecznościowych… wyzwanie pod adresem Artura Gwoździa!

– Jak Gwóźdź się boi Pasternaka, proponuję walkę Okniński vs. Gwóźdź – napisał trener Okniński na Facebooku.

– Człowiek skazany za szefowanie w gangu handlującym narkotykami pisze o honorze. Jak handlarz śmiercią może pisać o honorze?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Drogi Arturze, były handlarzu śmiercią, ile matek płakało przez Ciebie, ile osób straciło zdrowie przez zło, które sprzedawałeś? Wstyd i hańba, że taka gala jak Babilon zatrudnia takiego menadżera.

– Teraz chcesz oceniać mnie, który zorganizował pierwsze walki w klatce, organizował amatorskie walki MMA, a ty wtedy sprzedawałeś narkotyki.

– Dopóki Babilon bedzie zatrudniał Artura Gwoździa, zawodnicy Akademii Sportów Walki Wilanów nie będą tam walczyć.
– Jeżeli mówisz, że jestem pałą, drogi Arturze, dodaj, że Dużą Pałą. Kolega, który tworzył antyterrorystyczne jednostki w Polsce, mówił, że jeżeli mówią na mnie huj, niech nie zapominają, że mają mówić Duży Huj.

– Wyjdź do klatki, honorowy człowieku.

Najprawdopodobniej jednak Mirosław Okniński nie zgłasza się sam do walki z Arturem Gwoździem – od dawna powtarza bowiem, że w żadne walki bawić się już nie zamierza, bo nie pozwala mu na to zdrowie. Chodzi zapewne o jego syna Adama Oknińskiego, którego chętnie wystawiłby naprzeciwko szefa Artnoxu.

Artur Gwóźdź szybko odpowiedział na ostre słowa warszawiaka.
– Posłuchaj, duża pało, dlaczego wczoraj w szatni na FAME MMA nie umiałeś nawet na mnie spojrzeć, a tym bardziej zaproponować walkę, byśmy to od razu rozwiązali na miejscu, a teraz jesteś wielki kozak w internecie i znowu zaczynasz się pruć i szukać atencji? – napisał.

– Prowokatorko, jak jesteś taki sprytny, to czemu nie doczytałeś, że wyrok o którym wspominasz, został uchylony przez sąd apelacyjny, a ja od 10 lat jestem człowiekiem niekaranym – dodał później.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Aktualizacja: organizacja Babilon MMA ogłosiła, że Mirosław Okniński nie jest już mile widziany na galach.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button