UFC

Zwycięzcy karty głównej nagrodzeni bonusami po UFC on FOX 23

Czwórka zwycięzców walk karty głównej wzbogaciła się o dodatkowe $50 tysięcy w ramach bonusów za Występy Wieczoru – o czym poinformował na konferencji prasowej po gali Dana White.

Bonusy za Występy Wieczoru podczas gali UFC on FOX 23 w Denver otrzymali Valentina Shevchenko, Jorge Masvidal, Francis Ngannou oraz Jason Knight.

Valentina Shevchenko w walce wieczoru gali niespodziewanie poddała Juliannę Penę i jest to dla zawodniczki z Kirgistanu pierwszy bonus w jej 4-walkowej jak dotychczas przygodzie z UFC.

Jorge Masvidal z kolei bonus otrzymał za demolkę na Donaldzie Cerrone w co-main evencie, przypieczętowaną ubiciem Kowboja w drugiej rundzie. Dla Gamebreda jest to trzecie wyróżnienie w trzynastej walce dla UFC.

Francis Ngannou odniósł swoje piąte zwycięstwo z rzędu, nokautując w nieco ponad półtorej minuty Andreia Arlovskiego. Jest to dla Kameruńczyka drugi bonus w piątej walce w oktagonie.

Wreszcie agresywnie walczący Jason Knight otrzymał drugi bonus w czwartym występie w oktagonie, poddając Alexa Caceresa.

Dana White zapowiedział też, że dodatkowo nagrodzi Jinglianga Li i Bobby’ego Nasha, którzy dali pełną zwrotów akcji walkę, zakończoną ostatecznie zwycięstwem Chińczyka przez nokaut.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button