UFC

Zszokowany Chandler, niedowierzający Sandhagen, niewzruszony Pereira – reakcje zawodników na nokaut Seana O’Malleya

Organizatorzy opublikowali nagranie, na którym gwiazdy UFC zasiadające na trybunach TD Garden w Bostonie reagują na nokaut Seana O’Malleya na Aljamainie Sterlingu.
Sean O’Malley nie był bukmacherskim faworytem przed sobotnią konfrontacją z Aljamainem Sterlingiem, która zwieńczyła galę UFC 292 w Bostonie.

Nikt nie miał co prawda wątpliwości, że Sugar to wybitny specjalista od szermierki na pięści i kopnięcia, ale wydawało się, że zapasy i doskonały parter Funk Mastera stanowić będą przeszkodę nie do pokonania dla pretendenta.
Oktagonowa rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna od bukmacherskich prognoz. Kapitalnie dysponowany O’Malley wcielił się bowiem w rolę matadora, neutralizując wszystkie zapaśnicze próby Sterlinga, a następnie fantastycznie nokautując przeciwnika soczystym prawym w kontrze.

W przestrzeni medialnej natychmiast zaroiło się od zachwytów nad nowym mistrzem ze strony jego kolegów po fachu. Nie zabrakło też jednak słów krytyki. Niektórzy zarzucili mianowicie zwycięzcy, że nie wyzwał do pierwszej obrony tronu Meraba Dvalishviliego, inni stwierdzili, że przerwanie walki było przedwczesne. Rzeczone reakcje w formie wpisów na Twitterze znaleźć można tutaj.

Jak natomiast na bajeczny nokaut autorstwa Sugara zareagowali zawodnicy, którzy oglądali walkę z pierwszych rzędów trybun TD Garden? Na poniższym nagraniu widać między innymi niewzruszonego Alexa Pereirę, rozdziawiającego usta Michaela Chandlera czy nieposiadających się ze zdumienia Cory’ego Sandhagena i Ryana Halla.

Rzeczone nagranie poniżej.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button