UFC

Znów to zrobił! Derrick Lewis znokautował Rodrigo Nascimento na UFC St. Louis (VIDEO)

Derrick Lewis znokautował Rodrigo Nascimento w pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w St. Louis.

W walce wieczoru gali UFC St. Louis Derrick Lewis (28-12) znokautował w trzeciej rundzie Rodrigo Nascimento (11-2)

Już w pierwszej akcji agresywny Lewis zdzielił Nascimento dobrymi ciosami, szukając potem obalenia. Brazylijczyk utrzymał się jednak w klinczu na nogach, a potem nawet przestawił Amerykanina przy ogrodzeniu. Lewis świetnie wyciął rywala, ale ten szybko wrócił na nogi przy siatce. Zawodnicy mocowali się w zwarciu. Z czasem Czarna Bestia uciekł do boku, choć przypłacił to zainkasowaniem ciosu.

W dystansie Derrick zaatakował szaloną kombinacją, ale nie trafił żadnym uderzeniem, wpadając w klincz. Tam przewrócił Lewisa, zrzucając z góry mocne ciosy. Nie patyczkował się jak Jailton Almeida! Brazylijczyk przedarł się do dosiadu… Błąd! Swoim bowiem zwyczajem, Amerykanin wstał i przetoczył rywala. Nie zdążył jednak zrzucić wielu uderzeń z góry, bo Nascimento przyciągał go jak zły, a potem rozbrzmiała syrena kończąca pierwsza rundę.

Czający się na bomby Lewis zdzielił Nascimento dobrymi ciosami na otwarcie drugiej odsłony. Wpadł jednak w klincz, gdzie zawodnicy mocowali się, walcząc o dobrą pozycję. Po rozerwaniu Brazylijczyk zdzielił Amerykanina dobrymi ciosami, ale potem wyłapał w klinczu mocny podbródek.

Lewis wypracował sobie nieco przestrzeni, traktując Nascimento bombami! Poczuł je Brazylijczyka, ale walka ponownie trafiła w klincz. Tam na rozerwanie Amerykanin znów zdzielił rywala mocnymi ciosami, ale Nascimento pozostał w grze. Lewis był już natomiast zmęczony. Poszukał obalenia, ale przewrócił się i Nascimento wykorzystał okazję, zachodząc przeciwnikowi za plecy.

Z czasem Rodrigo trafił do półgardy. Z góry potraktował Derricka kilkoma dobrymi uderzeniami. Runda druga dobiegła końca.

Na początku trzeciej odsłony Lewis doskoczył do Nascimento z kombinację lewego zaczepnego i prawego sierpa – Brazylijczyk spróbował kontry lewym sierpem, ale prawica Amerykanina zwaliła go z nóg! Lewis rzucił się za rywalem z dobitką, spuszczając bomby z góry. Nascimento trzymał się nogi Lewisa, ale inkasował kolejne uderzenia. Sędzia przerwał walkę!

Po zwycięstwie Czarba Bestia zdjął spodenki i zaczął cucić nimi rywala.

Derrick Lewis powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Jailtonem Almeidą.

Seria trzech kolejnych wiktorii Rodrigo Nascimento dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button