UFC

Znamy termin ogłoszenia kolejnej walki Conora McGregora w UFC: „Najwspanialszy powrót w historii sportów walki”

Wszystko wskazuje na to, że godziny dzielą nas od ogłoszenia powrotnej walki w UFC Conora McGregora.
Były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC Conor McGregor ogłosił, kiedy… ogłosi termin swojej kolejnej walki i nazwisko rywala, z którym pójdzie w bitewne tany.

Irlandczyk nie był widziany w akcji od lipca 2021 roku, gdy przegraną trylogię z Dustinem Poirierem skończył ze złamaną nogą. W następstwie urazu wyszedł spod kurateli Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA), rozpoczynając mozolną pracę nad powrotem do zdrowia.
Na początku tego roku Notorious wziął udział w The Ultimate Fighter, stając do trenerskiej rywalizacji z Michaelem Chandlerem. Po emisji reality show zawodnicy mieli skrzyżować pięści w oktagonie, ale ich starcie jest nieustannie odwlekane. Na ten moment nie wiadomo nawet, czy w ogóle do niego dojdzie, bo Irlandczyk od dawna kusi innymi pojedynkami.

Także sam Iron w ostatnich tygodniach sugerował, że ostatecznie to nie on może powitać McGregora z powrotem w progach UFC. Amerykanin uważa, że Irlandczyk szuka innego – łatwiejszego! – zestawienie. W charakterze potencjalnego rywala dla niego były mistrz Bellatora wskazał Nate’a Diaza, choć ostatnio także Dustin Poirier poniższą grafiką zasugerował, że coś może być na rzeczy w kwestii ich czwartej batalii.

Kto ostatecznie stanie naprzeciwko Conora McGregora i kiedy Irlandczyk powróci do akcji? Tego najprawdopodobniej dowiemy się 1 stycznia, a przynajmniej taką obietnicę złożył w mediach społecznościowych Notorious.

– Ogłoszę datę walki i nazwisko przeciwnika w Nowy Rok 2024 – obwieścił 35-latek.

– Najwspanialszy powrót w historii sportów walki – dodał później.

W mijającym tygodniu sternik UFC Dana White udał się do Dubaju, aby na miejscu spotkać się właśnie z Conorem McGregorem, celem dopięcia wszelkich szczegółów dotyczących jego powrotnego występu.

This poll has ended (since 1 month).

Kogo chciałbyś zobaczyć naprzeciwko Conora McGregora?

Michaela Chandlera
33.53%
Nate'a Diaza
31.83%
Dustina Poiriera
19.12%
Innego zawodnika
15.52%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button