Ziółkowski vs. Mańkowski – kursy bukmacherskie ujawnione!

Bukmacherzy opublikowali kursy na starcie o pas wagi lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim na KSW 66.
W poniedziałek podczas konferencji prasowej promującej grudniową galę KSW 65 poinformowano o pojedynku na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy jej mistrzem Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim. Odbędzie się on podczas 15 stycznia podczas gali KSW 66 w Szczecinie.
Tymczasem na stronie naszego partnera FORTUNY Online opublikowano już kursy bukmacherskie na tę właśnie walkę Golden Boya z Diabłem Tasmańskim.

Wczoraj wedle kursów otwarcia niewielkim bukmacherskim faworytem był mistrz. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.70, podczas gdy wiktoria pretendenta była szacowana na 2.03.

Szybko jednak kursy te uległy sporej zmianie. Dziś Marian Ziółkowski jest wyraźniejszym faworytem.

Kursy bukmacherskie na Ziółkowski vs. Mańkowski

Zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego – 1.60
Zwycięstwo Borysa Mańkowskiego – 2.34

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply