UFC

Zielonego błogosławieństwa już nie chce – Dustin Poirier kompletnie niezainteresowany kolejną walką z Conorem McGregorem!

Dustin Poirier zabrał głos na temat potencjalnej czwartej walki ze sposobiącym się do powrotu do oktagonu Conorem McGregorem.

Gdy w lipcu 2021 roku z grymasem bólu na twarzy po złamaniu nogi rugał Dustina Poiriera i jego żonę, Conor McGregor zapowiadał, że tak historia ta się nie skończy. Będzie miała kolejną odsłonę.

W podobne tony Irlandczyk uderzał też później, przez wiele miesięcy rehabilitując nogę. Zapewniał, że prędzej czy później stanie ponownie naprzeciwko Diamentu.

Okazuje się tymczasem, że czwartą konfrontacją Amerykanin nie jest już kompletnie zainteresowany. W wywiadzie, jakiego udzielił ESPN.com, Dustin Poirier podkreślił, że zmienił priorytety.

– Uważam, że ten statek już odpłynął – powiedział o potencjalnej walce z Notoriousem. – Teraz chcę wyłącznie pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC.

Do pierwszej walki Poiriera z McGregorem – jeszcze w wadze piórkowej – doszło w 2014 roku. Irlandczyk wygrał wówczas przez nokaut w pierwszej rundzie. W styczniu 2021 roku Amerykanin srodze się Notoriousowi zrewanżował, ubijając go w drugiej odsłonie. Diament wygrał też zestawioną pół roku później trylogię.

O ile w drodze do drugiej walki McGregor nie szczędził Poirierowi uprzejmości i komplementów, tak przed i po trylogii rugał go jak psa, wstydu nie mając.

– W ogóle nie jest mi potrzebna kolejna z nim walka – powiedział Dustin. – Nie potrzebuję tej złej energii swoim życiu.

Dustin Poirier powróci do akcji już 1 czerwca, w walce wieczoru gali UFC 302 w Newark stając przed trzecią szansą sięgnięcia po tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie Islam Makhachev.

Niewidziany w akcji od trzech lat Notorious w progi oktagonu zawita cztery tygodnie później, w pojedynku wieńczącym galę UFC 303 w Las Vegas stając w szranki z Michaelem Chandlerem.

Dustin Poirier vs. Conor McGregor 4 - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button