UFC

„Zgodzili się, że w sobotę będzie ostra jatka” – Tony Ferguson i Donald Cerrone spotkali się podczas ścinania wagi

Tony Ferguson i Donald Cerrone po raz kolejny udowodnili, że ich elektryzująco zapowiadający się pojedynek będzie miał wyłącznie wymiar sportowy.

O jakiejkolwiek złej krwi w drodze do zapowiadającego się na prawdziwą krwawą łaźnię starcia dwóch widowiskowo walczących weteranów, Tony’ego Fergusona i Donalda Cerrone mowy nie ma.

Zobacz także: „Dwóch na, ku*wa, pięćdziesięciu” – Nate Diaz o kulisach awantury z Khabibem Nurmagomedovem

O ile Kowboj nigdy nie był zawodnikiem, który szukał jakiejkolwiek zwady ze swoim rywalem, to El Cucuy tu i ówdzie wdawał się w mniejsze lub większe dysputy z przeciwnikami – nie tym jednak razem. Jak kilka razy podkreślał w wywiadach przed galą, Donald w żaden sposób nie nadepnął mu na odcisk, wobec czego nie zamierza wdawać się w żadne medialne czy mentalne gierki. Ba, niezwykle ceni sobie Kowboja za podjęcie rękawicy.

To jednak nie wszystko, bo okazuje się, że obaj zawodnicy wczoraj wspólnie… ścinali wagę!

https://www.instagram.com/p/ByarDP6hX6S/

„Zawodowcy”. Nikt nie wie, przez co przechodzimy dla tego sportu & nie mam z tym problemów, cieszcie się widowiskiem

Na tym jednak nie koniec, bo jak donosi dziennikarz Brett Okamoto, podczas spotkania obu zawodników doszło do pewnych ustaleń.

Z Instagrama Tony’ego. Jego trener powiedział nam dzisiaj podczas wczesnego ważenia na ESPN+. Byli razem w saunie wieczorem i, w skrócie, zgodzili się, że w sobotę będzie ostra jatka.
Obaj zawodnicy liczą i wierzę, że kończąc w Chicago z tarczą, zagwarantują sobie pojedynek o pas mistrzowski ze zwycięzcą wrześniowej walki mistrzowskiej Khabiba Nurmagomedova z Dustinem Poirierem, choć Dana White swoim zwyczajem tonuje emocje, przypominając, że w grze jest też Conor McGregor.

*****

Tony Ferguson vs. Donald Cerrone – El Cucuy czy Papa Kowboj?

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button