Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Zdecydowany underdog! Rośnie kurs na Jana Błachowicza przed mistrzowskim starciem z Magomedem Ankalaevem na UFC 282!

Na szali pojedynku Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem, który nieoczekiwanie – bo nie takie były plany – zwieńczy galę UFC 282, znajdzie się pas mistrzowski, ale… Bukmacherzy większych szans Polakowi nie dają!

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
Wczoraj gruchnęły nieoczekiwane wieści o odwołaniu dotychczasowej walki wieczoru gali UFC 282 pomiędzy Jirim Prochazką i Gloverem Teixeirą z powodu kontuzji Czecha oraz promowaniu na main event wydarzenia konfrontacji Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem. Ba! Na szali polsko-dagestańskiego starcia znajdzie się zwakowany przez Prochazkę tytuł mistrzowski wagi półciężkiej!

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są już od dłuższego czasu dostępne kursy bukmacherskie na to starcie.
Wyraźnym bukmacherskim faworytem zawodów jest Dagestańczyk, na którego zwycięstwo kurs cały czas spada. Pierwotnie jego wygrana była wyceniana na 1.50, podczas gdy triumf Polaka na 2.45. Dziś kursy te wyglądają już inaczej.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Ankalaev


Zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.83

Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva – 1.43

Nie musi to wcale być zły znak dla Cieszyńskiego Księcia, który od kilku lat specjalizuje się w wygrywaniu walk, w których uchodzi za underdoga. Warto natomiast dodać, że wraz z położeniem pasa mistrzowskiego na szali starcia Polaka z Dagestańczykiem zmienił się też jego dystans – walka obejmować będzie teraz pięć rund, nie trzy.

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button