UFC

Zawodnik kategorii półśredniej UFC nowym ochroniarzem Neymara

Wygląda na to, że wraz z przeprowadzką do Paryża Neymar zatrudnił nowych ochroniarzy, a wśród nich doś.

Wszystko wskazuje na to, że Neymar, który na początku sierpnia stał się najdroższym piłkarzem świata, przechodząc z FC Barcelony do Paris Saint Germain za rekordowe 222 miliony EUR, znalazł sobie w Paryżu nowego ochroniarza.

https://twitter.com/teamsdzz/status/895689920097918976

https://www.instagram.com/p/BXixcO9A8VO/

Fot. Vermatin.com

Opublikowane powyżej zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że jest nim francuski zawodnik UFC algierskiego pochodzenia Nordine Taleb, który jak dotychczas stoczył w oktagonie siedem walk, zwyciężając pięć z nich.

Zawodnik zresztą sam to potwierdził:
35-letni Francuz mieszkał przez wiele lat w Montrealu, gdzie trenował w klubie Tristar, ale do ostatniego pojedynku – zwycięstwa na punkty z Oliverem Enkampem – przygotowywał się w Tajlandii. Niewykluczone, że teraz przeprowadzi się do Paryża, choć na ten moment nie wiadomo, na jakich dokładnie warunkach pracuje dla Neymara.

Wiadomo natomiast, że Brazylijczyk będzie w PSG zarabiał 40 milionów EUR rocznie, a gaża Taleba w UFC dwie walki temu wynosiła $15 tys. za występ i drugie tyle za zwycięstwo – wobec czego nie sposób wykluczyć, że praca w roli ochroniarza słynnego piłkarza może być dla niego finansowo korzystniejsza.

*****

Conor McGregor odpowiada na krytykę: „Ile razy nazywano mnie już wariatem?”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button