UFC

Zawodnik z Top 10 gotowy, aby zastąpić Leona Edwardsa w walce z Khamzatem Chimaevem

Rozpędzony serią trzech zwycięstw Neil Magny zgłosił się do zastąpienia Leona Edwardsa w starciu z Khamzatem Chimaevem.

Neil Magny wyraził pełną gotowość na zastąpienie borykającego się z następstwami zakażenia koronawirusem Leona Edwardsa w walce z Khamzatem Chimaevem, która zwieńczy zaplanowaną na 19 grudnia galę UFC Fight Night w Las Vegas – ostatnią tegoroczną amerykańskiego giganta.

Amerykanin wykorzystał media społecznościowe, aby zaapelować o walkę z Czeczenem.

– 5 rund za dwa tygodnie to nie byłaby dla mnie pierwszyzna! – napisał. – Dzwońcie do mnie, UFC.

Sklasyfikowany na 9. miejscu w rankingu wagi półśredniej Neil Magny zgłaszał się już do walki z Khamzatem Chimaevem kilka miesięcy temu, gdy czeczeński Wilk marudził, że nikt z czołowej piętnastki kategorii półśredniej i średniej nie chce z nim walczyć.
Czy matchmakerzy UFC będą zainteresowani zestawieniem rozpędzonych serią trzech zwycięstw w oktagonie zawodników? Nie wiadomo. Gdy wcześniej Neil Magny wyrażał ochotę na skorzystanie z oktagonowych usług Khamzata Chimaeva, ten zapewniał, że jest gotów do walki, ale z rezerwą podchodziło do niej UFC.

Wedle nieoficjalnych doniesień dziennikarza Ariela Helwaniego, organizatorzy rozważają zresztą promowanie dotychczasowego co-main eventu gali pomiędzy Stephenem Thompsonem i Geoffem Nealem na walkę wieczoru.Także według nieoficjalnych doniesień, starcie Khamzata Chimaeva z Leonem Edwardsem miałoby odbyć się w bliżej nieokreślonym terminie na początku przyszłego roku.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. To byłby dobry sprawdzian dla Chimaeva, Magny jest niewygodny. Jednak pewnie nie zestawią tego – planują to taj, żeby Chimaev szybko ominął kolejkę. Jeśli pokona Edwardsa, pewnie dostanie walkę o pas. Oby tylko ten marudziarz popsuł im szyki;)

Dodaj komentarz

Back to top button