UFC

Zamrożony jak Elsa? Alex Pereira szydzi z gróźb Israela Adesanyi!

Pretendent do pasa mistrzowskiego wagi średniej Alex Pereira ponownie wziął na ruszt Israela Adesanyę.
Jako że w Alex Pereira angielskiego ni w ząb, to w drodze do mistrzowskiej walki z Israelem Adesanyą, która zwieńczy sobotnią galę UFC 281 w Nowym Jorku, nadrabia zrozumiałym dla wszystkich szydzeniem z Nigeryjczyka.

Wcześniej Brazylijczyk naigrywał się z jednego z treningów mistrza, w którym ten balansował, aby uniknąć rzucanych przez trenera piłek tenisowych. Poatan uznał taki trening za bardzo osobliwy, drwiąc z niego na poniższych nagraniach.
Z kolei tydzień poprzedzający galę Pereira rozpoczął od przywołania bez mała kultowej już groźby, jaką pod jego adresem wystosował kilka miesięcy temu Adesanya.

– Za pierwszym razem miałem cię na rolkach, a przy następnym będziesz zamrożony jak Elsa – powiedział Nigeryjczyk po lipcowej wiktorii z Jaredem Cannonierem.

Trudno zatem dziwić się, że gdy Alex Pereira trafił w Nowym Jorku na Elsę, okazji nie zmarnował…

The Last Stylebender odnosił się już do żartobliwych nagrań Brazylijczyka z piłkami tenisowymi. Podkreślił, że w ten sposób trenował też chociażby Anderson Silva, więc nie ma się z czego śmiać.Ogólnie jednak w drodze do trylogii z Pereirą Adesanya zachowuje spokój. Podkreśla, że o żadnym trashtalku mowy być nie może – poza zapowiedziami horroru w oktagonie – bo Brazylijczyk nie mówi po angielsku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button