UFC

Zagadkowy wpis Mateusza Gamrota – czy wskazał swojego potencjalnego rywala?

Mateusz Gamrot podał dalej w mediach społecznościowych wpis poświęcony potencjalnej walce z czołowym zawodnikiem wagi lekkiej UFC.
Od kilku dni Mateusz Gamrot i jego otoczenie wysyłają jednoznaczne sygnały medialne – szykuje się dla Polaka wielki pojedynek. Czy Gamer zdradził właśnie, o kogo może chodzić?

Wśród potencjalnych rywali dla sklasyfikowanym na 6. miejscu w rankingu wagi lekkiej Polaka wymienia się między innymi Charlesa Oliveirę czy Justina Gaethje. Obaj celują co prawda w tytuł mistrzowski, ale kto wie, czy z uwagi na długi rozbrat z oktagonem Islama Makhacheva – planuje stoczyć kolejną walkę dopiero latem przyszłego roku – jeden z nich nie zdecyduje się jednak wrócić wcześniej, być może właśnie naprzeciwko Gamera.
Kilka dni temu na horyzoncie zamigotała też kandydatura wyzywanego wielokrotnie do walki przez Polaka Michaela Chandlera. Okazało się bowiem, że powrót szykowanego dlań Conora McGregora po raz kolejny został opóźniony. Wstępnie miało do niego dojść w ramach kwietniowej gali UFC 300, ale wedle najnowszych wieści Irlandczyk zawita w progi oktagonu dopiero prawdopodobnie w lipcu.

Czy niewidziany w akcji od roku Iron poczeka jeszcze kilka kolejnych miesięcy na Notoriousa? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Mateusz Gamrot właśnie opublikował na Instagram Stories – a konkretnie podał dalej – wpis z sesji pytań i odpowiedzi Filipa Sadowskiego, który graficznie przedstawił swoją prognozę na potencjalne starcie Gamera z Żelaznym, prognozując wiktorię przez poddanie tego pierwszego.

Czy wpis ten Mateusza może oznaczać, że to właśnie były dwukrotny mistrz Bellatora jest dla niego szykowany w charakterze rywala na kolejny pojedynek?

Sąsiadujący w rankingu z Gamerem Iron – jest 5. – stoczył dotychczas pięć walk pod sztandarem UFC i legitymuje się bilansem 2-3. Ostatnio był widziany w akcji rok temu, ulegając klubowemu koledze Mateusza Gamrota Dustinowi Poirierowi przez poddanie w trzeciej rundzie.Bilans Mateusza Gamrota w UFC wynosi 6-2. Wygrał dwie ostatnie walki, w pokonanym polu zostawiając Jalina Turnera i Rafaela Fizieva. W październiku był rezerwowym do mistrzowskiej walki w wadze lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem i Alexandrem Volkanovskim. Wstępnie planował powrócić do akcji w okolicach marca, kwietnia lub maja. Marzył o zestawieniu z Charlesem Oliveirą.

Mateusz Gamrot vs. Michael Chandler - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button