UFC

Yair Rodriguez zabrał głos po porażce z Alexandrem Volkanovskim: „Był po prostu o wiele lepszy ode mnie”

Yair Rodriguez podsumował nieudany pojedynek z Alexandrem Volkanovskim podczas sobotniej gali UFC 290 w Las Vegas.

Nie tak sobotni wieczór w Las Vegas wyobrażał sobie były już tymczasowy mistrz 145 funtów Yair Rodriguez. W walce wieczoru gali UFC 290 Meksykanin poległ z kretesem z mistrzem wagi piórkowej Alexandrem Volkanovskim.

Po walce porozbijany Pantera nie udzielał żadnych wywiadów, ale w poniedziałek opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym podsumował nieudany występ.

– Wiem, że wielu ludzi miało duże oczekiwania wobec mnie – powiedział. – Nie zostały one spełnione. Nie powiem, że będę trenował jeszcze ciężej, bo zawsze trenuję najlepiej, jak potrafię. Nie będę tutaj niczego zmieniał. Zawsze trenuję najlepiej, jak potrafię.

– Myślę, że po prostu mój rywal był o wiele lepszy ode mnie. Mogę teraz tylko podziękować wszystkim za wsparcie. Wielu ludzi dopytywało, jak się czuję. Dziękuję. Byliśmy razem w tej walce. Ludzie, którzy nigdy się nie poddają. Wspólnie stanowimy wielką siłę. Na dobre i na złe. Przesyłam pozdrowienia wszystkim ludziom, którzy wyrażają troskę.

– Nie zatrzymujemy się. Idziemy przed siebie. Przesyłam pozdrowienia i uściski. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają. Niech żyje Meksyk!

Nie wiadomo póki co, kiedy 30-latek powróci do oktagonu UFC. Porażka z Australijczykiem zatrzymała jego serię zwycięstw przed czasem nad Brianem Ortegą i Joshem Emmettem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button