Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Yagshimuradov sensacyjnie detronizuje Agnaeva z tronu kategorii półciężkiej ACB – video

Dovletdzhan Yagshimuradov zdetronizował faworyzowanego Batraza Agnaeva podczas gali ACB 86, rozsiadając się na tronie kategorii półciężkiej czeczeńskiej organizacji.

Batraz Agnaev (4-1) stracił pas mistrzowski kategorii półciężkiej, przegrywając z Dovletdzhanem Yagshimuradovem (16-5-1) podczas gali ACB 86 na Stadionie Olimpijskim w Moskwie.
Agnaev swoim zwyczajem od początku wywarł presję, zmuszając Yagshimuradova do krążenia pod siatką. Regularnie okopywał wykroczną nogę pretendenta wewnętrznymi lowkingami, starając się przygotować sobie rywala pod ciosy. Yagshimuradov odpowiadał pojedynczymi lowkingami, tu i ówdzie szukając też obrotówek na korpus. Zawodnik z Turkmenistanu wyraźnie czaił się na kontry. Nadal walczył ze wstecznego, ale Agnaev nie był szczególnie aktywny w swoich poczynaniach. Yagshimuradov poszukał obalenia, ale bez powodzenia – przyszpilił za to przeciwnika do siatki, gdzie zdzielił go dwoma łokciami. W samej końcówce zdołał jeszcze cisnąć mistrzem o deski, ale ten szybko wstał.

Początek drugiej rundy stał pod znakiem absolutnej dominacji agresywnie nacierającego pretendenta, który przewrócił Agnaeva, a gdy ten wstał, rozpuścił ręce pod siatką, okrutnie go naruszając. Po chwili mistrz znów znalazł się na plecach, mocno naruszony. W połowie rundy Yagshimuradov przedarł się do dosiadu, a gdy Agnaev próbował się skręcać, zapiął ciasne duszenie, zmuszając go do klepania.

https://twitter.com/Jolassanda/status/992833296668266496

*****

ACB 86 – wyniki, relacja i najlepsze akcje

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button