UFC

Wywołany do tablicy, Conor McGregor odpowiedział na słowa Khabiba Nurmagomedova: „Plan twojego ojca nie został nigdy ukończony”

Nie uszła uwadze Conora McGregora wypowiedź Khabiba Nurmagomedova, w której Dagestańczyk przywołał słowa Irlandczyka sprzed lat.
Nie traci medialnej czujności bojowej Conor McGregor! Irlandczyk po raz kolejny wziął na celownik Khabiba Nurmagomedova, tym razem w odpowiedzi na słowa, w których Dagestańczyk go przywołał.

Otóż, podczas spotkania z fanami w Toronto zapytano Dagestańskiego Orła o dokonanie jego ekipy. W piątek na tronie wagi lekkiej Bellatora rozsiadł się Usman Nurmagomedov, podczas gdy kilka tygodni temu pas 155 funtów zdobył Islam Makhachev.
– Obecnie mamy mistrzów wag lekkich UFC i Bellatora – powiedział Khabib. – To niesamowite.

– Dawno temu słyszałem, jak jeden gość opowiadał, że „jesteśmy tu, aby przejąć stery”, ale my naprawdę jesteśmy tu, aby przejąć stery.

Dagestańczyk nawiązał tym samym do słów Irlandczyka z 2014 roku po zwycięstwie z Diego Brandao.

– Nie jesteśmy tu, aby brać udział – jesteśmy tu, aby przejąć stery! – wykrzyczał wówczas Conor.

W poniedziałek Irlandczyk szybko odniósł się do przytoczonej wyżej wypowiedzi Nurmagomedova.– Ja ciągle walczę – napisał w usuniętym już wpisie na Twitterze. – Plan twojego ojca nigdy nie został ukończony, bo stchórzyłeś i uciekłeś, bracie. Niech mu Bóg błogosławi.

– Nadal jestem tutaj, jeśli chcesz powtórki. Jednak twój strach przed przegraną oznacza, że już przegrałeś. Uciekaj przed nim, ile chcesz. Na końcu i tak wszyscy przegrywamy. Śmierć zabiera nas wszystkich. Nie lękam się niczego poza Bogiem.

Nurmagomedov i McGregor spotkali się w 2018 roku w ociekającej złą krwią walką. Dagestańczyk zdominował Irlandczyka, poddając go w czwartej rundzie zawodów.
Notorious nigdy nie pogodził się z porażką, wielokrotnie wyzywając Dagestańskiego Orła do rewanżu. Od czasu klęski z Khabibem Nurmagomedovem stoczył tylko trzy walki – pokonał Donalda Cerrone i dwukrotnie uległ Dustinowi Poirierowi. W trylogii z Amerykaninem doznał złamania nogi, którą nadal rehabilituje. Zapowiada powrót do oktagonu UFC w przyszłym roku.

Po pokonaniu irlandzkiego gwiazdora Dagestańczyk jeszcze dwukrotnie gościł w oktagonie UFC, broniąc tytułu mistrzowskiego w wygranych poddaniami starciach z Dustinem Poirierem i Justinem Gaethje. W 2020 roku po pokonaniu Highlightsa ogłosił zakończenie kariery.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button