UFC

„Wypie*dalaj, Ali, ty szajbusie…” – Al Iaquinta gotowy na walkę z Islamem Makhachevem, ale stawia warunek

Islam Makhachev i Al Iaquinta wdali się w konwersację w mediach społecznościowych na temat potencjalnej walki.

Kilka tygodni temu Islam Makhachev wojował medialnie z Kevinem Lee, ale ostatecznie Amerykaninowi wyszykowano walkę wieczoru z Charlesem Oliveirą w Brazylii.

Później pojawiły się doniesienia, wedle których rywalem Dagestańczyka na okoliczność gali UFC 249 w Brooklynie może być Carlos Diego Ferreira. Temat szybko jednak ucichł.

W ostatnich dniach głośno było natomiast o potencjalnej walce Islama Makhacheva z wybornym amerykańskim zapaśnikiem Gregorem Gillespiem, ale… Okazuje się, że na mieście inne są już treście.

Dagestańczyk garnie się bowiem do walki z… Alem Iaquintą.

– Hooker, Felder, Lee i teraz Gillespie – napisał na Twitterze Islam. – Hej, Alu Iaquinto, wiem, że jesteś nowojorskim gangsterem. Daj znać, czy wchodzisz w to.

– Nowojorski Gangster vs. dagestański Gangster – odpowiedział mu Amerykanin. – Jestem gotowy na walkę w Moskwie dla wspaniałych rosyjskich fanów.

Dagestańczyk pozostał jednak nieugięty. Opublikował nagranie, na którym ociera twarz Ala Iaquinty z krwi po jego przegranym starciu z Khabibem Nurmagomedovem w kwietniu 2018 roku.

https://www.instagram.com/p/B8x00KOIJ2Q/?igshid=1lilxk5fpxkwn

– Chcę zatroszczyć się o ciebie jak wtedy ostatnim razem w Barclays Center – napisał Islam. – Czekam na twoją odpowiedź. UFC 249.

Tego było już dla Iaquinty za wiele…

– Wypierdalaj, Ali, ty szajbusie… – odpowiedział Ragin, zwracając się do menadżera Islama Makhacheva Aliego Abdelaziza. – Będziemy walczyć w takim miejscu i w takim terminie, jak wskażę. Moskwa albo pierdol się.

Innymi słowy, póki co nie osiągnięto porozumienia.

W ostatnich dniach Al Iaquinta wyraził też pełną gotowość na walkę z Dustinem Poirierem, ale Luizjańczyk nie wyraził nią zainteresowania, wspominając, że mógłby ją zaakceptować tylko w 170 funtach i za odpowiednie pieniądze. Brakuje mu bowiem motywacji, by dla zawodnika pokroju Iaquinty ścinać do 155 funtów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button