UFC

Wyniki UFC Waszyngton: Tim Means poddał Thiago Alvesa – VIDEO

Tim Means poddał w pierwszej rundzie Thiago Alvesa w starciu wieńczącym kartę wstępną waszyngtońskiej gali UFC on ESPN 7.

W wyróżnionym pojedynku karty wstępnej gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie Tim Means (29-11-1) naruszył, a następnie poddał Thiago Alvesa (23-15).

W początkowych fragmentach walki to Brazylijczyk prezentował się lepiej, już w pierwszej akcji dosięgając Meansa soczystym krosem. Zdzielił go też lowkingami i kilkoma srogimi kopnięciami na korpus. Amerykanin poszukał obalenia, ale nie był w stanie przewrócić rywala. Na środku to Means był agresywniejszy, wywierając presję i zamykając rywala na ogrodzeniu. Zainkasował jednak kolejne mocne kontry. Ostra wymiana – Means trafia na korpus, Alves na głowę.

Obaj zawodnicy czujni. Means trafia kolejnym prostym na korpus, poprawia na głowę. Inkasuje jednak middlekicka, po którym idzie po obalenie – ponownie Thiago utrzymuje się na nogach. Na rozerwanie klinczu Means smaga jednak rywala obrotowym łokciem, dokładając dwie bomby na schaby. Wracamy na środek oktagonu. Tim atakuje kopnięciem na kolano – Alves próbuje kontrować lewym sierpem, ale Means unika ciosu, własnym lewym na brodę posyłając Brazylijczyka na deski! Rzuca się za nim z uderzeniami! Kanonada! Alves próbuje wracać pod siatką na nogi, ale Means wykorzystuje okazję i chwyta jego szyję w ciasną gilotynę! Brazylijczyk klepie!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1203491052981825537?s=20

Tim Means powrócił ten sposób na zwycięskie tory po 9-miesięcznej przerwie i porażce przez ciężki nokaut z Niko Pricem.
Dla Thiago Alvesa jest to druga porażka z rzędu i czwarta w ostatnich pięciu występach. Jego kontrakt z UFC dobiegł końca i sprawą otwartą pozostaje, czy go przedłuży, czy może poszuka szczęścia w innej organizacji.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Waszyngton: Overeem vs. Rozenstruik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button