UFC

Wyniki UFC Waszyngton: Bryce Mitchell drugim w historii twisterem odklepał Matta Saylesa – VIDEO

Bryce Mitchell zapisał się na kartach historii spektakularnym twisterem odklepując Matta Saylesa podczas gali w Waszyngtonie.

Rewelacyjnie dysponowany Bryce Mitchell (12-0) obronił nieskazitelny bilans, poddając drugim w historii organizacji twisterem Matta Saylesa (8-3) podczas gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie.

Dominacja Mitchella od początku walki nie podlegała dyskusji. Szybko przeniósł walkę do parteru, gdzie kapitalnie kontrolował i rozbijał rywala. Sayles robił, co mógł, aby wydostać się, ale nie był w stanie. W końcówce pierwszej rundy Mitchell spróbował zajść w kotłowanie rywalowi za plecy, ale wpiął jedną nogę – wykorzystał jednak nadarzającą się okazję, pracując nad twisterem. Przełożył sobie rękę rywala za głową, następnie ściągając jego głowę z pełną mocą ku sobie! Sayles nie miał wyboru – odklepał!

Tym samym Bryce Mitchell został drugim w historii – po Chan Sung Jungu, który poskręcał w ten sposób Leonarda Garcię w 2011 roku – zawodnikiem, który wygrał w oktagonie przez twistera.

Dla Bryce’a Mitchella jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem amerykańskiego giganta, ale pierwsze przed czasem.

Bilans Matta Saylesa w UFC wynosi obecnie 1-2. Warto dodać, że przed walką przestrzelił limit wagowy o 2,5 funta.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Waszyngton: Overeem vs. Rozenstruik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button