Wyniki UFC Waszyngton: Billy Quarantillo zdeklasował i poddał Jacoba Kilburna – VIDEO

Billy Quarantillo zdeklasował biorącego walkę w zastępstwie Jacoba Kilburna podczas gali w Waszyngtonie.

W starciu dwóch debiutantów Billy Quarantillo (13-2) przeokrutnie zdominował i w drugiej rundzie poddał Jacoba Kilburna (8-4) podczas gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie.

Quarantillo szybko przeniósł walkę do parteru za pomocą gilotyny, rozpoczynając swój morderczy teatr destrukcji chwytanej. Z góry kontrolował i okrutnie rozbijał kompletnie nieodnajdującego się w walce na chwyty choć piekielnie charakternego rywala. Kilka razy wydawało się, że sędzia przerwie pojedynek, ale Kilburn przetrwał, choć rundę prawdopodobnie można było wypunktować w stosunku 10-7 dla Quarantilli.

Na otwarcie drugiej odsłony Kilburn spróbował kopnięcia, kończąc na dole. I się zaczęło… Totalna dominacja Quarantilli, który robił z nieszczęśnikiem, co tylko chciał. Srogo go porozbijawszy, zaatakował balachą, następnie przechodząc do trójkąta. Poprawił uchwyt, nie dając przeciwnikowi wyboru. Kilburn odklepał.

Tym samym 30-latek z przytupem debiutuje w UFC. Po walce został natomiast promowany na czarny pas BJJ.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Waszyngton: Overeem vs. Rozenstruik – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply