Wyniki UFC Vancouver: Louis Smolka znokautował Ryana MacDonalda – VIDEO

Louis Smolka zaprezentował świetną formę, ubijając Ryana MacDonalda podczas gali UFC w Vancouver.

W wyróżnionym pojedynku karty przedwstępnej gali UFC on ESPN+ 16 w Vancouver Louis Smolka (16-6) znokautował Ryana MacDonalda (10-2) w pierwszej rundzie.

Hawajczyk od pierwszych sekund rzucił się ostro na rywala, zasypując go gradem ciosów, także na korpus. Wydawało się, że MacDonald ma sporo problemów z agresywnie nacierającym Smolką, ale w końcu sam złapał dobry rytm walki – mieszając pozycje, zdzielił rywala dobrymi ciosami, broniąc się też przed zapaśniczymi próbami przeciwnika. Jednak z czasem Smolka włączył piąty bieg, ponownie podkręcając tempo. Regularnie smagał rywala soczystymi ciosami na korpus – pojedynczymi i w kombinacjach. W końcu soczystym lewym sierpem okrutnie wstrząsnął rywalem, następnie rzucając się na niego z kanonadą ciosów. Potężnym prawym posłał MacDonalda na deski, kończąc w ten sposób pojedynek – sędzia błyskawicznie przerwał bowiem walkę.

Louis Smolka powraca w ten sposób na zwycięskie tory po przegranej przez poddanie walce z Mattem Schnellem.

Dla Ryana MacDonalda jest to natomiast już druga porażka w oktagonie amerykańskiego giganta. Jego bilans w UFC wynosi tym samym 0-2.
*****

UFC Vancouver: Gaethje vs. Cerrone – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply