UFC

Wyniki UFC Utica: cierpliwy Walter Harris ubił chyżonogiego Daniela Spitza – video

Walter Harris powrócił na drogę zwycięstw, nokautując Daniela Spitza podczas gali UFC Fight Night 131 w Utice.

Walter Harris (11-7) powrócił na zwycięskie tory, w drugiej rundzie walk nokautując Daniela Spitza (6-2) podczas gali UFC Fight Night 131 w Utice.
W pierwszej rundzie nie działo się wiele. Mobilny Daniel Spitz hasał wzdłuż oktagonu, wcielając się w rolę Dominicka Cruza kategorii ciężkiej dla ubogich, ale tylko od wielkiego dzwona wyprowadzał ataki, głównie kopnięciami. Harris natomiast metodycznie napierał, próbując przedrzeć się z ostrymi ciosami do półdystansu – z pewnymi sukcesami – i ustawić sobie rywala pod kopnięcie na głowę.

Druga odsłona wyglądała podobnie – ale do czasu. Przez pierwszych kilka minut Spitz kontynuował oktagonowe tańce, całkiem nieźle unikając ofensywy Harrisa, ale też nie wyprowadzając własnej – nie wliczając pojedynczych kopnięć. W końcu jednak Harris znalazł sposób na dobranie mu się do szczęki, soczystym lewym mocno naruszając go w kontrze na lowkinga. Spitz cofnął się na siatkę, gotowy na nokaut. Harris doskoczył, zdzielił go kilkoma uderzeniami, Spitz osunął się na deski i choć próbował się jeszcze bronić, sędzia – całkiem słusznie – uznał, że wystarczy.

W ten sposób Walter Harris najprawdopodobniej ratuje się przed zwolnieniem z UFC, przerywając serię dwóch porażek.

*****

UFC Fight Night 131: Rivera vs. Moraes – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button