UFC

Wyniki UFC Szanghaj: Alex Garcia poddaje Muslima Salikhova – video

Alex Garcia wykoleił „hype train” Muslima Salikhova, dominując go i poddając podczas gali UFC Fight Night 122 w Szanghaju.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night 122 w Szanghaju Alex Garcia (15-4) nie dał żadnych szans debiutantowi Muslimowi Salikhovowi (13-2), dusząc go w drugiej rundzie.
W pierwszej rundzie walki debiutującego w oktagonie Muslima Salikhova (13-1) z Alexem Garcią (14-4) nie działo się szczególnie wiele – reprezentant Dominikany zaliczył jednak dwa udane obalenia, z góry przez dłuższy czas kontrolując i obijając Rosjanina. Ten odpowiedział kilkoma dobrymi uderzeniami w stójce – szczególnie kopnięciami – ale Garcia na przestrzeni pierwszych pięciu minut wyglądał lepiej.

Defensywa zapaśnicza Salikhova wyglądała na początku drugiej rundy nieco lepiej, ale w stójce pozostawał mało aktywny, podczas gdy Garcia swoimi prawymi cepami zdołał kilka razy dosięgnąć jego szczęki. W końcu reprezentant Tristar ponownie poszukał obalenia i tym razem je znalazł, a gdy Salikhov próbował wstawać, zaszedł mu za plecy, zapinając duszenie – wydawało się, że nie przełożył ręki pod brodą Rosjanina, ale jego uścisk był tak mocny, że debiutant zmuszony był odklepać.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/934396223322279936

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/934397346368147456

Garcia kontynuuje w ten sposób przeplatanie zwycięstw z porażkami, podczas gdy dla Salikhova jest to pierwsza porażka od prawie pięciu lat.

*****

UFC Fight Night 122 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button