Wyniki UFC Szanghaj: Abdurakhimov ekspresowo ubija Shermana – video

Shamil Abdurakhimov znokautował Chase’a Shermana w pierwszej rundzie podczas chińskiej gali UFC Fight Night 122 – Bisping vs. Gastelum.

Powracający po prawie rocznej przerwie Shamil Abdurakhimov (18-4) nie miał żadnych problemów z ubiciem gwiazdy Twittera Chase’a Shermana (11-4) podczas gali UFC Fight Night 122 w Szanghaju.

Obaj zawodnicy od razu przeszli do działania, wdając się w ostre wymiany – w półdystansie to jednak Rosjanin wyglądał lepiej pod względem technicznym i szybkościowym. Niespełna półtorej minuty po rozpoczęciu walki naruszył Amerykanina potężnym prawym, później dobijając go krótkim sierpem zza pleców, który ściął Shermana na kolana. Widząc to, sędzia błyskawicznie – i słusznie – przerwał walkę.

Dla 36-latka jest to trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech potyczkach i udany powrót po porażce z Derrickiem Lewisem. Z kolei seria dwóch zwycięstw z rzędu Shermana dobiegła końca.