Wyniki UFC Sunrise: Takashi Sato ubił Bena Saundersa – VIDEO

Takashi Sato rozpoczął przygodę z UFC od znokautowania Bena Saundersa podczas gali w Sunrise

W wyróżnionym pojedynku karty wstępnej gali UFC on ESPN+ 8 w Sunrise debiutujący w oktagonie Takashi Sato (15-2) znokautował w drugiej rundzie weterana Bena Saundersa (22-12-2).
Pierwsza odsłona pojedynku była wyrównana. Obaj zawodnicy w pewnych jej fragmentach musieli okiełznać szalejący po uderzeniach błędnik – i dokonali tego. W klinczu przewaga należała jednak do Amerykanina, który chętnie ostrzeliwał rywala kolanami na korpus.

W drugiej rundzie wyraźnie posiadający więcej paliwa w baku Japończyk zdemolował Amerykanina, dosięgając go kilka razy szybkim krosem, ustawionym kiwką przednią ręką. Jednym z nich posłał Saundersa na deski, okrutnie go naruszając. Z góry rozpuścił kanonadę uderzeń i łokci, rozcinając Amerykanina i zmuszając sędziego do przerwania walki.

28-latek rozpoczyna w ten sposób przygodę z UFC od efektownego zwycięstwa, zadając Benowi Saundersowi trzecią z rzędu porażkę.

*****

UFC Sunrise: Jacare vs. Hermansson – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply