Wyniki UFC Singapur: OSP wraca z dalekiej podróży, brutalnie poddaje Tysona Pedro – video


Ovince St. Preux przetrwał nie lada problemy w starciu z Tysonem Pedro, poddając Australijczyka w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night 132.

W co-main evencie gali UFC Fight Night 132 w Singapurze Ovince St. Preux (23-11) pokonał Tysona Pedro (7-2) przez poddanie w pierwszej rundzie.
Obaj zawodnicy od początku zaczęli ostrzeliwać się kopnięciami – OSP z odwrotnej pozycji, Pedro z klasycznej. Haitańczyk polował na schaby rywala, a Australijczyk zaprzęgał do działania brazylijskie kopnięcia na głowę – z nie lada powodzeniem! Jednym z nich rzucił rywala na siatkę, tam posyłając go na deski soczystym prostym. Rzucił się za OSP, a gdy ten próbował wstawać, Pedro połakomił się na gilotynę. Haitańczyk nie dał się jednak poddać, wracając do gry.

Australijczyk poszukiwał obalenia w klinczu, ale piekielnie silny i sprawny w obszarze zapaśniczym OSP nie dał się przewrócić. Sam skontrował jedną z prób zapaśniczych przeciwnika, lądując w pozycji bocznej. Zdzielił rywala potężnymi uderzeniami, a następnie zapiął kimurę, ostatecznie zmuszając Australijczyka do odklepania balachy.

https://gfycat.com/fastcelebratedcirriped

35-letni Haitańczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po klęsce z Ilirem Latifim. Jest to dla niego czwarta wiktoria w ostatnich pięciu występach.

*****

UFC Singapur – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *