UFC

Wyniki UFC Rochester: Vicente Luque rozbił Derricka Krantza – VIDEO

Vicente Luque dopisał piąte z rzędu zwycięstwo do swojego bilansu, podczas gali w Rochester nokautując Derricka Krantza.

Vicente Luque (16-6-1) miał pewne problemy na początku, ale ostatecznie jeszcze w pierwszej rundzie rozbił debiutującego w otkagonie i biorącego walkę w zastępstwie Derricka Krantza (24-12) podczas gali UFC on ESPN+ 10 w Rochester.
Krantz rozpoczął walkę niezwykle agresywnie, dosięgając Luque kilkoma ciosami, broniąc się przed próbą gilotyny, a następnie w kotłowaninie parterowej zachodząc Brazylijczykowi za plecy. Połakomił się jednak na gilotynę, oddając pozycję. Luque spokojnie przetrwał, a gdy walka wróciła na nogi, podkręcił tempo – w swoim stylu: metodycznie. Jego przewaga kickbokserska nie podlegała żadnej dyskusji. Ostrzelał rywala szybkimi prostymi z obu rąk, lowkigami. W końcu naruszył Amerykanina kombinacją podwójnego lewego z krosem. Srogim kolanem z klinczu rzucił rywala na siatkę, tam posyłając go na deski lewym. Unieruchomił następnie debiutanta w żółwiu, okładając go krótkimi uderzeniami. Wobec braku defensywy ze strony Krantza sędzia przerwał pojedynek.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1129920344146501632

27-latek zwycięża w ten sposób piątą walkę z rzędu – i piątą przed czasem. Do akcji chciałby powrócić podczas sierpniowej gali w Urugwaju.

*****

UFC Rochester: RDA vs. Lee – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button