UFC

Wyniki UFC Rochester: szalony Michel Pereira z wymarzonym debiutem, sensacyjnie ubija Danny’ego Robertsa – VIDEO

Słynący z oktagonowej ekwilibrystyki i pogardzający ryzykiem Michel Pereira w debiucie w UFC zdemolował Danny’ego Robertsa.

Najbardziej szalony zawodnik MMA na świecie Michel Pereira (23-9) rozpoczął przygodę z UFC z przytupem – delikatnie rzecz ujmując!

Kapitalnie dysponowany, fruwający po całym oktagonie Brazylijczyk spektakularnie rozprawił się z Dannym Robertsem (16-5) podczas gali UFC on ESPN+ 10 w Rochester.
Brazylijczyk ruchliwy, hasa do lewej i prawej. Zmienia ustawienie co i rusz. Kapitalnie w tempo kontruje soczystym prawym próbę lowkinga Brytyjczyka! Ten ratuje się ucieczką spod siatki do boku – a Pereira za nim z Showtime kick. Środek oktagonu. Kolejna kapitalna kontra prawym w wykonaniu Brazylijczyka, który dosięga kopiącego na nogi Robertsa. Jest i Rolling Thunder! Brytyjczyk unika jednak kopnięcia. Roberts próbuje podkręcić tempo, wywiera presję, ale Pereira dobrze hasa wzdłuż ogrodzenia. Lewy-prawy Brazylijczyka. Poprawia soczystym kopnięciem smagającym na korpus – weszło czysto, Roberts lekko się zgina. Brazylijczyk wyraźnie łapie rytm, zaczyna tańcować, fruwać po oktagonie!

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1129882019746459649

Opuszcza ręce, zmienia raz po raz ustawienie. Roberts podchodzi bliżej, szuka ataku – ale Pereira okrutnie wstrząsa nim spektakularnym latającym kopnięciem! Naruszony Brytyjczyk cofa się chaotycznie! Potężny kros Brazylijczyka z klasycznej pozycji! Roberts na deskach, nieprzytomny! Brazylijczyk podbiega, ale oszczędza oponentowi dobitki!

Spektakularny debiut 25-latka, który po wszystkim stwierdził, że jego celem jest dawanie fanom rozrywki.

https://twitter.com/streetfitebanch/status/1129888203526299648

*****

UFC Rochester: RDA vs. Lee – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button