UFC

Wyniki UFC on ESPN 5: rewelacyjny Nasrat Haqparast ubił Joaquima Silvę – VIDEO

Nasrat Haqparast nadal zachwyca – młody afgański Niemiec znokautował Joaquima Silvę podczas gali w Newark.

Świetnie usposobiony Nasrat Haqparast (11-2) znokautował Joaquima Silvę (11-2) w drugiej rundzie stójkowych szachów – bardzo jednak intensywnych i stojących na wysokim poziomie – w karcie głównej gali UFC on ESPN 5 w Newark.
Silva rozpoczął od serii niskich kopnięć, czajac się na potężną prawicę. Haqparast wywierał presję, próbując ustawić sobie rywala. Brazylijczyk szuka kopnięć na głowę, ale Afgańczyk blokuje je. Silva znacznie aktywniejszy, ale Haqparast zbiera na gardę większość uderzeń, nieustannie nacierając. Ładne kontry afgańskiego Niemca dochodzą celu. Silva odpowiada srogimi lowkingami, szuka też frontalnych kopnięć na schaby. Haqparast coraz częściej dosięga rywala lewicą, głównie w kontrach. Przechwytuje kopnięcia rywala, smagając go lewicą lub krótkimi kombinacjami. Brazylijczyk uśmiecha się tylko szelmowsko, ale wyraźnie ma problem z dosięgnięciem ostrymi sierpami dobrze kontrolującego dystans i dysponującego lepszymi warunkami fizycznymi młodziana. Haqparast kończy pierwszą rundę kopnięciem na głowę.

Po kilku wymianach na otwarcie drugiej rundy Haqparast posłał Silvę na deski potężnym lewym sierpowym. Brazylijczyk runął na deski jak długi! Haqparast – za nim! Silva próbował wracać na nogi, ale po serii bomb ponownie stracił przytomność! Koniec!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1157755649071177728?s=20

23-latek wygrywa w ten sposób trzeci pojedynek z rzędu, po raz pierwszy przez nokaut.

*****

UFC on ESPN 5: Covington vs. Lawler – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button