UFC

Wyniki UFC on ESPN 5: Claudio Silva poddał Cole’a Williamsa – VIDEO

Claudio Silva podtrzymał nieskazitelny rekord w oktagonie, pewnie pokonując Cole’a Williamsa przez poddanie podczas gali UFC on ESPN 5.

W wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass gali UFC on ESPN 5 w Newark największy bukmacherski faworyt wieczoru Claudio Silva (14-1) poddał debiutującego w oktagonie i biorącego walkę w zastępstwie Cole’a Williamsa (11-3) w pierwszej rundzie.
Od początku walki obaj zawodnicy nie zachwycali defensywą, co owocowało soczystymi uderzeniami, które dochodziły celu. Williams zdzielił Silvę kilkoma krosami, raz nawet mocno nim wstrząsając w kontrze na kopnięcie. Dobrze krosem pracował też Silva, dokładając też kilka srogich kopnięć na korpus. Brazylijczyk nieustannie polował jednak na obalenia i w końcu dopiął swego, przewracając próbującego kontrować obalenie rzutem judo Amerykanina. Unieruchomił go w żółwiu pod siatką, tam zachodząc debiutantowi za plecy. Obiwszy go serią uderzeń, przełożył rękę pod szyją Amerykanina, zmuszając go do odklepania – najprawdopodobniej dźwigni na szyję.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1157696601659518976?s=20

Dla Claudio Silvy jest to już piąte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie kolejne przed czasem. Brazylijczyk pozostaje niepokonany w oktagonie UFC.

*****

UFC on ESPN 5: Covington vs. Lawler – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button